1. Niedziela miesięcznej adoracji Najświętszego Sakramentu.

2. Nabożeństwa majowe o 17.30. Pamiętajmy o przystrojeniu krzyży i kapliczek. Jeżeli to możliwe, gromadźmy się na modlitwę przy kapliczkach – zachowując odpowiednie odległości.

3. Trwa przygotowanie do I. spowiedzi i Komunii św. Odpowiedzialni za właściwe przygotowanie – RODZICE !!!

4 Przed Mszami św. (zawsze) dyżurujemy w konfesjonale.

5. W poniedziałek, 3 maja przypada Święto Patronalne Archidiecezji Częstochowskiej. Dzień modlitw za Ojczyznę i rodaków przebywających na emigracji oraz święto narodowe Konstytucji 3. Maja. Pamiętajmy o wywieszeniu flagi narodowej. Uroczystość Głównej Patronki naszej Archidiecezji. Odnowienie milenijnego aktu oddania Polski NMP. Msze święte tak jak w niedziele: 7.30, itd.

6. We wtorek św. Floriana, męczennika – Patrona Strażaków. W naszej Wspólnocie Msza św. w intencji OSP w dniu dzisiejszym o 12.00.

7. W czwartek święto św. Apostołów: Filipa i Jakuba, a w sobotę uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, Głównego Patrona Polski.

8. Przypadają: I.czwartek i piątek miesiąca. Zachęcamy do sakramentu pokuty. Do zgłoszonych Chorych i Starszych udamy się w godz.15.00 – 17.00 (oczywiście w piątek!!!).

9. Ofiary złożono:

z ul. Baczyńskiego – 100 zł 
z ul. ks. Staszica – 100 zł   
z ul. Zakrzewskiej – 50 zł    
z ul. Sienkiewicza – 200 zł    
z Parzymiech – 50 zł.                      

10. Przypadają IMIENINY naszego Pana Organisty i Jego małżonki – z tej racji życzymy błogosławieństwa  Bożego i opieki Patronów. W sobotę przypadają IMIENINY Ks. Płk. Stanisława Wróblewskiego. Z okazji IMIENIN i URODZIN niech Pan Jezus błogosławi Dostojnemu Jubilatowi i Solenizantowi.