1. Kończy się przedłużony czas przyjmowania Komunii św. wielkanocnej.

2. Kalendarz liturgiczny:
Poniedziałek – Święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny;
Wtorek – św. Justyna, męczennika;
Sobota – św. Bonifacego, bpa i męczennika.

3. Nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa o 17.30. Zapraszamy Dzieci I. Komunijne do uczestnictwa – z racji Białego Tygodnia.

4. 01 czerwca – Międzynarodowy Dzień Dziecka – pamiętajmy o Dzieciach, o Ich właściwą formację, o przygotowanie do życia ….

5. Przypadają: I.piątek i sobota miesiąca. Zachęcamy do sakramentu pojednania. Do Chorych i Starszych udamy się – w piątek – w godz. 15.00 – 17.00.

6. W czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa (BOŻE CIAŁO). Msze św.: 7.30, o 9.00 w intencji PARAFIAN, następnie procesja ( 2. ołtarze w świątyni i 2. na zewnątrz). Serdecznie zapraszamy (także Chór, Strażaków i Grupy modlitewne – zachowujemy odstępy i zakryte usta i nos). Ostatnia Msza św. o 18.00. Odpust zupełny (po spełnieniu warunków) może uzyskać wierny, który będzie pobożnie uczestniczył w procesji eucharystycznej. Zapraszamy również naszą Orkiestrę, Ministrantów i Dzieci. Po procesji dodatkowa Msza św. – recytowana. Bardzo prosimy o ozdobienie flagami swoich domów – to także świadczy o religijności i patriotyzmie. W Oktawie BOŻEGO CIAŁA procesja wokół kościoła.

7. Bardzo prosimy o wskazanie osób potrzebujących wsparcia.

8. Ofiary złożono:  
z ul. Kolejowej – 200 zł 
Anonimowa – 100 zł 
z ul. 11 Listopada – 100 zł
z ul. Kard. Wyszyńskiego – 100 zł   
z ul. Mickiewicza – 100 zł                              

9. „Nowiny parafialne” – podwójny numer, można nabyć w zakrystii i w kruchcie kościoła w cenie – 15 zł.