1. W nadchodzącym tygodniu przeżywać będziemy:

– we wtorek: wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej; to dzień patronalny Apostolstwa Chorych – modlimy się za doświadczanych chorobą i osoby opiekujące się nimi;
– w czwartek: wspomnienie św. Jana z Dukli

2. W przyszłą niedzielę na godz. 12.00 zapraszam na Mszę Świętą, w czasie której wraz z Wami chciałbym cieszyć się z uroczystego powierzenia mi urzędu Proboszcza. Liturgii w imieniu ks. Arcybiskupa Wacława Depo będzie przewodniczył ks. Adam Koszut, dziekan dekanatu kłobuckiego.

3. Zapraszam osoby zaangażowane w ubiegłych latach w organizację pieszej pielgrzymki na Jasną Górę, byśmy mogli podjąć przygotowania do tegorocznej pielgrzymki. Zapraszam na wtorek po Mszy św. wieczornej do salki za wikariatem.

4. Od bieżącej niedzieli publikujemy na stronie internetowej naszej parafii intencje mszalne. Serdecznie prosimy o sprawdzenie, czy wszystkie imiona i nazwiska w intencjach się zgadzają – gdyby pojawiły się błędy, można zgłaszać przed Mszą Świętą w zakrystii.

5. Dziękujemy za ofiary złożone przy okazji odwiedzin chorych.

6. Rodzina z Naramic prosiła mnie o podanie następującego ogłoszenia: w przyszłą niedzielę, pod warunkiem wyrażenia zgody przez władze miasta, odbędzie się charytatywny kiermasz ciast na leczenie Amelki, która cierpi na artrogrypozę – wrodzoną sztywność stawów.

7. Zachęcamy do lektury Niedzieli.

8. Drogim jubilatom i solenizantom składamy życzenia Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej i św. Józefa.