1. Dziś  po Mszach świętych o godzinie 12 i 18 poświecenie pojazdów. Ofiary składane z tej okazji przeznaczone są na środki transportu dla misjonarzy. Bóg zapłać.
  2. Jutro wspomnienie rodziców Matki Bożej – św. Joachima i Anny, dzień wdzięczności rodzicom, dziadkom i emerytom.
  3. Za tydzień niedziela miesięcznej adoracji Najświętszego Sakramentu.
  4. Od jutra w godzinach pracy kancelaryjnej przyjmujemy zapisy na pieszą dekanalno – parafialną pielgrzymkę na Jasną Górę, która odbędzie się 21 sierpnia oraz na pielgrzymkę rowerową w dniu 26 sierpnia. Przy zapisie na pieszą pielgrzymkę wpłacamy 10 zł na identyfikator oraz ubezpieczenie natomiast na pielgrzymkę rowerową 15 zł – w cenie identyfikator, ubezpieczenie oraz chusta pielgrzymkowa. Będzie można nabyć dodatkowe gadżety (czapki i znaczki). Osoby niepełnoletnie przy zapisie dostarczają pisemną zgodę rodziców lub prawnych opiekunów.
  5. Zachęcamy do nabycia tygodnika katolickiego Niedziela.
  6. Bóg zapłać za ofiarę na potrzeby kościoła od rodziny z ul. 3 maja – 200 zł.
  7. Dziś obchodzimy dzień solidarności z poszkodowanymi w powodziach i nawałnicach w Europie. Wychodząc z kościoła możemy złożyć do puszek ofiarę na ten cel. Bóg zapłać za dar serca.
  8. Informujemy, iż są jeszcze wolne miejsca do pierwszej klasy Niższego Seminarium – Liceum Ogólnokształcącego w Częstochowie na rok szkolny 2021/2022. Szkoła jest dostępna dla młodzieży męskiej po ukończeniu szkoły podstawowej. Niższe Seminarium Duchowne jest niepublicznym, czteroletnim Liceum Ogólnokształcącym z internatem. Po zakończeniu nauki jest przewidziany egzamin maturalny przebiegający zgodnie z ustalonymi procedurami Centralnej Komisji Edukacyjnej na dany rok szkolny.
  9. Drogim solenizantom oraz jubilatom życzymy daru Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej i dobrego zdrowia.