1. Dziś obchodzimy Narodowy Dzień Pamięci Powstania Warszawskiego. Polecamy Panu Bogu poległych i pomordowanych za Ojczyznę.
 2. W czwartek zachęcamy do modlitwy w kaplicy adoracji w intencji powołań kapłańskich i zakonnych.
 3. W piątek przypada Święto Przemienienia Pańskiego. Od godziny 9.00 odwiedzimy chorych z okazji I piątku miesiąca.
 4. W godzinach pracy kancelaryjnej przyjmujemy zapisy na pieszą dekanalno – parafialną pielgrzymkę na Jasną Górę, która odbędzie się 21 sierpnia oraz na pielgrzymkę rowerową w dniu 26 sierpnia. Przy zapisie na pieszą pielgrzymkę wpłacamy 10 zł na identyfikator oraz ubezpieczenie natomiast na pielgrzymkę rowerową 15 zł – w cenie identyfikator, ubezpieczenie oraz chusta pielgrzymkowa. Będzie można nabyć dodatkowe gadżety ( czapki i znaczki). Osoby niepełnoletnie przy zapisie dostarczają pisemną zgodę rodziców lub prawnych opiekunów.
 5. W jednej z gablot znajdujących się w kruchcie kościoła umieszczone są  informacje dotyczące  płatnych badań USG Doppler, Tarczycy, Prostaty, oraz Stawów jakie odbędą się 13 i 27 sierpnia w Poradniach Ogólnych nr 1 i nr 2 w Kłobucku oraz informacja o bezpłatnym programie rehabilitacyjnym.
 6. Zachęcamy do nabycia tygodnika katolickiego Niedziela.
 7. Bóg zapłać za ofiary na kościół:
  od rodziny z ul. Szkolnej – 1.000 zł
  od rodziny z ul. Zakrzewskiej – 220 zł
  od pani z ul. Spacerowej 100 zł
 8. Bóg zapłać za ofiary złożone przy okazji poświęcenia pojazdów na środki transportu dla misjonarzy – 1816 zł oraz za ofiary na potrzeby poszkodowanych w wyniku powodzi i nawałnic – 1354 zł
 9. Brak ławek wokół kościoła spowodowany jest przeznaczeniem ich do renowacji.
 10. Drogim solenizantom oraz jubilatom składamy życzenia Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej oraz dobrego zdrowia a wypoczywającym na urlopach i wakacjach udanego i bezpiecznego wypoczynku.