1. W środę obchodzimy Święto Narodzenia NMP. W czwartek przypada XV rocznica święceń biskupich Arcybiskupa Wacława Depo. W naszych modlitwach polecamy Bogu Jego osobę i służbę Kościołowi.
  2. Spotkania dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania odbędą się w  tym tygodniu według następującego porządku: wtorek klasy VI, środa klasy VII, o godzinie 16.00. Spotkania dla młodzieży klasy VIII w czwartek o godzinie 17.00. Spotkania odbędą się w kościele.
  3. Spotkanie katechetów szkół podstawowych znajdujących się na terenie naszej parafii odbędzie się w czwartek o godz. 19.00 na plebanii.
  4. 18 września (sobota) w ramach XX Dni Długoszowskich jest planowany rajd rowerowy do Nowej Brzeźnicy i z powrotem. Start o godzinie 10 przy pomniku Św. Jana Pawła II. Zapisy do 15 września u ks. Pawła i Pana Andrzeja Sękiewicza. Wszelkie koszty pokrywa Stowarzyszenie Wieniawa.
  5. Ksiądz Tomasz Kanus, były wikariusz naszej parafii a obecnie proboszcz parafii Strojec zaprasza w niedzielę 19 września na spotkanie przy grilu. Wyjazd o godzinie 15. Mamy jeszcze wolne miejsca. Zapisy u księdza Pawła w zakrystii.
  6. W dniach 1 i 2 października zaplanowana jest pielgrzymka autokarowa do Kębla i Wąwolnicy. Program pielgrzymki obejmuje także zwiedzanie muzeów Jana Kochanowskiego w Czarnolesie, Czartoryskich w Puławach oraz Stefana Żeromskiego w Nałęczowie, zwiedzanie Kazimierza. Pielgrzymi powinni posiadać przy sobie zaświadczenie lub certyfikat potwierdzający szczepienie przeciw Covid – 19. Zapisy przyjmuje ks. Paweł. Nocleg w pokojach 2.3.4 i 8 osobowych. Przy zapisie wpłacamy zaliczkę 40 zł lub całość – 240 zł.
  7. Wszystkim solenizantom oraz jubilatom składamy życzenia Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej i dobrego zdrowia.