1. W tym tygodniu we wtorek obchodzimy Święto Św. Mateusza
  2. W poniedziałek w Katedrze Świętej Rodziny w Częstochowie o godz. 11.00 odbędzie się spotkanie dla osób chorych i starszych wiekiem z  naszego dekanatu. Ze względu na zbyt małą ilość chętnych nie organizujemy wyjazdu busem.
  3. W przyszłą niedzielę obchodzimy Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy.
  4. Dziś kończą się XX Dni Długoszowskie. Na Mszy św. o godz. 12.00 nastąpi odsłonięcie i  poświęcenie tablicy dedykowanej Matce Katarzynie z Kłobucka.
  5. Przed wejściem do zakrystii są przygotowane materiały katechetyczne dla rodziców i dzieci pierwszokomunijnych. Prosimy o odebranie ich.
  6. Mamy jeszcze kilka wolnych miejsc na pielgrzymkę autokarową do Kębla i Wąwolnicy w dniach 1 i 2 października. Zapisy u Pana Stefana Sitkiewicza oraz u księdza Pawła.
  7. O walce Ojca Pio z szatanem, kierownictwie duchowym oraz o tym, jak stygmatyk może nas inspirować do odkrywania wiary i pokonywania przeciwności losu przeczytamy w najnowszym numerze Tygodnika Niedziela, który możemy nabyć w zakrystii.
  8. Drogim solenizantom oraz jubilatom składamy życzenia Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej Kłobuckiej oraz dobrego zdrowia.