1. W tym tygodniu we wtorek przypada wspomnienie Św. Wacława – dzień imienin Arcybiskupa Wacława Depo. Pamiętajmy w modlitwie o pasterzu naszej archidiecezji. W środę święto  Św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała, w czwartek – Św. Hieronima a w sobotę Św. Teresy od Dzieciątka Jezus.

2. W piątek zachęcamy do spowiedzi pierwszopiatkowej. Chorych odwiedzimy od godz. 9.00.

3. Spotkanie Rady Parafialnej we wtorek o godz. 19.00 na plebanii.

4. Spotkanie z przedstawicielami rodziców dzieci pierwszokomunijnych odbędzie się w środę po Mszy św. wieczornej na plebanii. Przed wejściem do zakrystii są do odebrania materiały katechetyczne dla dzieci z klas III.

5. Spotkanie młodzieży klas II szkół ponadpodstawowych, która w odpust przyjmie sakrament bierzmowania odbędzie się w sobotę o godz. 11.00 w kościele. Obecność obowiązkowa.

6. W piątek rozpoczyna się październik, miesiąc poświęcony modlitwie różańcowej. Zapraszamy do uczestnictwa o godz. 17.15 –  dzieci, młodzież i całe rodziny. Niech modlitwa różańcowa będzie ratunkiem na dzisiejsze trudne czasy. Ze względu na nabożeństwa różańcowe kancelaria w październiku czynna do godz. 17.00.

7. W imieniu księdza prałata Stanisława Gębki składam gorące podziękowania za dar serca, którym wsparliśmy dzieło ewangelizacji w Kazachstanie. Udało się zebrać 10.200 zł.

8. Od przyszłej niedzieli będą do nabycia Nowiny Parafialne w cenie 6 zł. Gorąco zachęcamy do  lektury o wydarzeniach w naszej parafii, które miały miejsce w ostatnich miesiącach.

9. Mamy jeszcze kilka wolnych miejsc na pielgrzymkę autokarową do Kębla i Wąwolnicy w dniach 1 i 2 października. Zapisy u Pana Stefana Sitkiewicza oraz u księdza Pawła.

10. Drogim solenizantom oraz jubilatom składamy życzenia Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej oraz dobrego zdrowia.