1. W tym tygodniu w liturgii kościoła wspominamy: w poniedziałek Św. Franciszka z Asyżu, we wtorek Św. Faustynę Kowalską, w czwartek wspomnienie NMP Różańcowej.
  2. Zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach różańcowych, które odprawiamy o godz. 17.15. W tym tygodniu prosimy o poprowadzenia modlitwy różańcowej przez następujące wspólnoty i grupy: w poniedziałek Żywy Różaniec, we wtorek dzieci, w środę Schola, w czwartek dzieci pierwszokomunijne, w piątek Rada Parafialna, w sobotę młodzież.
  3. W czwartek dzieci pierwszokomunijne przychodzą na godz. 17.00 do kościoła i otrzymają różańce. Dziś przed wejściem do zakrystii są do odebrania materiały katechetyczne dla dzieci z klas III.
  4. Spotkania dla młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania odbędą się według następującej kolejności: 5 października we wtorek klasy VI, 6 października w środę klasy VII, 7 października w czwartek klasy VIII. Spotkania odbędą się o godz. 16.00 w kościele. Natomiast spotkania dla młodzieży szkół ponadpodstawowych odbędą się w sobotę 9 października. Klasy I o godz. 9.00 a klasy II o godz. 11.00.
  5. Zachęcamy do lektury kolejnego wydania Nowin Parafialnych w cenie 6 zł. Można je nabyć w zakrystii lub przy wyjściu z kościoła. W zakrystii jest Tygodnik Katolicki Niedziela. W zakrystii można nabyć także opracowania o naszej parafii : Kłobuck, parafia i świątynia pw. Św. Marcina w fotografii oraz monografię Zarys dziejów Kłobucka, parafii Św. Marcina i okolic.
  6. W związku ze zbliżającą się Uroczystością Wszystkich Świętych prosimy o sprzątanie grobów naszych bliskich zmarłych. Nie odkładajmy tego na ostatnią chwilę.