1. Dziś  o godz. 17.15 ostatnie nabożeństwo październikowe. Niech Matka Boża wynagrodzi wszystkich, którzy brali w nich udział. Dziękuję także poszczególnym wspólnotom modlitewnym za prowadzenie modlitwy różańcowej.
  2. Jutro Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. w kościele o godz. 7.30, 9.00 i 18.00. O godz. 11.30 przy bramie głównej rozpocznie się procesja z wypominkami jednorazowymi. Po procesji Msza św. Przy bramie głównej będzie zbierał ofiary uczeń NSD na potrzeby seminarium. Za ofiary serdeczne Bóg zapłać. Od godziny 9 do 12 w kaplicy cmentarnej będziemy przyjmować na wypominki. Przez całą oktawę Uroczystości Wszystkich Świętych (od 1 – 8 XI) zapraszamy na Mszę św. oktawalną o godz. 18.00 poprzedzoną modlitwą różańcową o godz. 17.15 wraz z wypominkami oktawalnymi. W tych dniach możemy zyskać odpust zupełny i ofiarować go za dusze w czyśćcu cierpiące pod zwykłymi warunkami (stan łaski uświęcającej czyli brak przywiązania do grzechu, modlitwa w intencjach Ojca Św.). Okazja do spowiedzi św. 20 minut przed Mszą św.
  3. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Chorych odwiedzimy w piątek między godziną 9.00 a 12.00.
  4. Spotkanie przed sakramentem bierzmowania dla uczniów klas II szkół ponadpodstawowych odbędzie się 06 XI (sobota) o godz. 11.00 w kościele.
  5. Przed wejściem do zakrystii są do odebrania materiały liturgiczne dla dzieci pierwszokomunijnych.
  6. W przyszłą niedzielę taca na ogrzewanie kościoła. Natomiast dziś po Mszach św. do puszek wspieramy Niższe Seminarium Duchowne w Częstochowie w ramach odbywającej się co roku jesiennej zbiórki.
  7. W zakrystii są do nabycia Nowiny Parafialne oraz Tygodnik Niedziela. Mamy także w nowym wykonaniu obrazki z Matką Bożą Kłobucką. Mogą być piękną pamiątką dla kogoś z rodziny przyjeżdżającej np. z daleka na Wszystkich Świętych lub Święta Bożego Narodzenia.
  8. Wszystkim solenizantom oraz jubilatom składamy życzenia Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej Kłobuckiej i Św. Józefa – patrona tego roku oraz dobrego zdrowia.