1. Jutro ostatni dzień oktawy Uroczystości Wszystkich Świętych. Bóg zapłać za uczestnictwo w modlitwie różańcowej oraz Mszach św. oktawalnych.
  2. W czwartek obchodzimy odpust parafialny ku czci naszego patrona – Św. Marcina oraz Narodowe Święto 103 rocznicy Odzyskania Niepodległości. Uroczystości rozpoczną się o godz. 10.30 przed pomnikiem ks. Jana Długosza, na które w imieniu władz samorządowych zapraszam. Msze św. tak jak w każdą niedzielę. Na Mszę św. o godz. 12.00 zapraszamy parafian, gości, władze samorządowe miasta i gminy Kłobuck, poczty sztandarowe, strażaków, górników, weteranów, kombatantów, orkiestrę, schole, chór, ministrantów, grupy modlitewne oraz asystę. Podczas Mszy św. o godz. 12.00 ksiądz biskup Andrzej Przybylski udzieli młodzieży klas II szkół ponadpodstawowych sakramentu bierzmowania. Po Mszy św. procesja wokół kościoła. Prosimy o udekorowanie domów i ulic flagami.
  3. W piątek po Mszy św. o godz. 7.00 rozpoczynamy Dobę Eucharystyczną. Adoracja w kaplicy do godziny 22.00.
  4. Dziś niedziela miesięcznej adoracji Najświętszego Sakramentu.
  5. W tym tygodniu otrzymaliśmy pozwolenie na prowadzenie prac konserwatorskich i badań konserwatorskich przy XVIII wiecznych stallach w naszym kościele. Więcej informacji będzie umieszczonych w kolejnym wydaniu Nowin Parafialnych.
  6. W minionym tygodniu został naprawiony dach nad nawą boczną.
  7. Spotkanie przed sakramentem bierzmowania dla uczniów klas II szkół ponadpodstawowych odbędzie się w kościele 9 i 10 listopada o godz. 19.00. Sakrament pokuty dla kandydatów do bierzmowania, świadków oraz rodziców odbędzie się we wtorek o godz. 17.00.
  8. W zakrystii są do nabycia Nowiny Parafialne oraz Tygodnik Niedziela. Mamy także w nowym wykonaniu obrazki z Matką Bożą Kłobucką.
  9. Wszystkim solenizantom oraz jubilatom składamy życzenia Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej Kłobuckiej i Św. Józefa – patrona tego roku oraz dobrego zdrowia.