1. Dziś obchodzimy Światowy Dzień Ubogich oraz Dzień Solidarności z Kościołem prześladowanym.
  2. W czwartek przypada wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny patronki KSMu i młodzieży polskiej.
  3. W piątek po Mszy św. wieczornej Koronka do Bożego Miłosierdzia.
  4. Dzisiaj oraz w przyszłą niedzielę dzieci nie otrzymują nowych materiałów katechetycznych, natomiast przynoszą kartkę – wyklejankę, uzupełnioną elementami, które można było znaleźć w dotychczasowych częściach materiałów katechetycznych. Wypełnione kartki składamy do koszyczka przed zakrystią. Za dwa tygodnie dzieci, które oddadzą wypełnione zadania otrzymają drobny upominek.
  5. W tym tygodniu spotkania dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania odbędą się według następującej kolejności: we wtorek 16.11 klasy VI, w środę 17.11 klasy VII w czwartek 18.11 klasy VIII. Spotkania odbędą się o godz. 16 w kościele. Spotkanie dla młodzieży klas I szkół ponadpodstawowych odbędzie się w sobotę 20.11 o godz. 9.00 w kościele.
  6. W najbliższy czwartek o godz. 19.00 rozpoczynamy comiesięczny cykl modlitw o duchową odnowę naszej parafii i miasta. Nie każdy może w ciągu dnia przyjść do kaplicy, by pomodlić się przed Najświętszym Sakramentem, dlatego w czwartek – już po szkole czy po pracy zapraszamy na wieczór uwielbienia i modlitwy. Wspólnie będziemy prosili Pana Boga o światło i rozwój dla naszej parafii i dla Kłobucka. Jest nas wiele w kościele i to nas cieszy. Ale jest także wiele osób, które zagubiły w życiu światło wiary w Chrystusa. Chcielibyśmy też pogłębić naszą wiarę, chcielibyśmy żeby ożyły i pomnożyły się różne wspólnoty w naszej parafii. Będziemy o to prosić w czwartek o godz. 19.00. Zapraszamy wszystkich – dzieci, młodzież, starszych. Przyjdźcie i zabierzcie ze sobą waszych bliskich. Czwartek, 18 listopada godz. 19.00.
  7. W zakrystii są do nabycia Nowiny Parafialne oraz Tygodnik Niedziela
    z bezpłatnym dodatkiem – Niedziela Młodych. Mamy także w nowym wykonaniu obrazki z Matką Bożą Kłobucką.
  8. Wszystkim solenizantom oraz jubilatom składamy życzenia Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej Kłobuckiej i Św. Józefa – patrona tego roku oraz dobrego zdrowia.