1. W dniu dzisiejszym odbędzie się w naszym kościele koncert organowy po Mszy świętej wieczornej. Gorąco zapraszamy.
 2. Od jutra rozpoczynamy roraty. Msza święta roratnia dla dorosłych o godz.6.30 natomiast dla dzieci i młodzieży o godz. 18. Dzieci przychodzą z lampionami.
 3. Dzieci z klas III, które oddały kartkę wyklejankę, w zakrystii mogą odebrać drobny upominek.
 4. Przypominamy, iż Pan Organista roznosi opłatki wigilijne. Przyjmijmy Go z życzliwością.
 5. Trwa nowenna do Św. Andrzeja Boboli. Zachęcamy do włączenia się we wspólną modlitwę w kaplicy adoracji.
 6. We wtorek obchodzimy Święto Św. Andrzeja, Apostoła – dzień imienin ks. bpa Andrzeja Przybylskiego oraz naszego ks. kanonika Andrzej Tomali. Szczególnie w tym dniu otoczmy modlitwą naszych solenizantów.
 7. W tym tygodniu spotkania dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania odbędą się według następującej kolejności: kl. VI – wtorek (30.11.) godz. 16, kl. VII – środa  (01.12.) godz. 16, kl. VIII – czwartek (02.12) godz. 16, kl. I szkół ponadpodstawowych – sobota (04.12)godz. 9. Wszystkie katechezy odbywają się w kościele.
 8. Zarząd Stowarzyszenia Górników w Kłobucku zaprasza na uroczystości religijne z okazji Patronki Górników – Św. Barbary, które odbędą się w sobotę – 4 grudnia w kościele MB Fatimskiej w Kłobucku.
 9. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W tym miesiącu chorych odwiedzimy dwukrotnie. W najbliższy piątek w godzinach od 9 do 12 oraz po rekolekcjach w piątek 17 grudnia także w godzinach dopołudniowych. Prosimy o zgłaszanie chorych w kancelarii i zakrystii.
 10. W zakrystii jest do nabycia Tygodnik Katolicki Niedziela, który od przyszłej niedzieli będzie kosztował 8 zł. Jest to związane z ogromnym wzrostem cen papieru, kosztów druku oraz kolportażu, ale nie rezygnujmy z lektury prasy katolickiej. Od dziś można nabyć nasze Parafialne Nowiny. Nadal pozostajemy przy cenie 6 zł. Chcielibyśmy by w każdej rodzinie znalazły czytelników. Są tam zamieszczane najważniejsze informacje o wydarzeniach w parafii. Wielu kapłanów oraz osób świeckich przy okazji odwiedzin naszej parafii jest zachwyconych tym, iż mamy takie pismo.
 11. Mamy także świece wigilijne Caritas w cenie 8 i 17 zł.
 12. Wszystkim solenizantom oraz jubilatom składamy życzenia Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej Kłobuckiej, opieki św. patronów   oraz dobrego zdrowia.