1. W środę obchodzimy Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze św. o godz. 7.00, 9.00 i 18.00. Między godziną 12 a 13 zapraszamy do wspólnej modlitwy w kaplicy adoracji na tzw. Godzinę Łaski. Natomiast na godzinę 18 zapraszamy dzieci pierwszokomunijne, kiedy to zostaną pobłogosławione medaliki, które rodzice nabyli dla swoich dzieci. W Mszy św. o godz. 9 będą uczestniczyli nauczyciele, rodzice oraz dzieci z Publicznej Szkoły Podstawowej  Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich im. Św. Dominika Savio.
  2. Dziś przed wejściem do zakrystii są do odebrania materiały katechetyczne dla dzieci klas III.
  3. W czwartek po Mszy św. wieczornej (ok. 18.45) zapraszamy na wieczór uwielbienia w intencji duchowej odnowy naszej parafii oraz miasta Kłobucka.
  4. W ubiegłą niedzielę trzech naszych ministrantów zostało pobłogosławionych przez ks. Arcybiskupa Wacława Depo do pełnienia funkcji lektora. Gratulujemy im i ich rodzicom i życzymy gorliwości w służeniu Panu Bogu.
  5. W najbliższy piątek Mszą św. o godz. 18 rozpoczynamy Adwentowe Rekolekcje. Potrwają one do niedzieli włącznie. Msze św. w sobotę o godz. 7.00, 9.00, 16.00 oraz o 18.00. Okazja do skorzystania ze spowiedzi św. w sobotę od godz. 7.00 do 9.30 i po południu od godz. 15.45 do 18.30. Skorzystajmy z obecności spowiedników z dekanatu i nie odkładajmy spowiedzi na ostatnią chwilę.
  6. W zakrystii i wychodząc z kościoła możemy nabyć świece Caritas w cenie 8 i 17 zł oraz Nowiny Parafialne, w których znajdziemy program rekolekcji i zapowiedź wydarzeń, które będą w naszej parafii w najbliższym czasie. Jest także tygodnik niedziela w cenie 8 zł.
  7. Ogłoszenie Ochotniczej Straży Pożarnej w Kłobucku. W dniach 11 grudnia (sobota) oraz 12 grudnia (niedziela) po mszach świętych będą rozdawane kalendarze strażackie OSP w Kłobucku – gratis! Śladem lat poprzednich przy tej okazji, odbędzie się zbiórka do puszek. W tym roku naszym celem  jest zakup namiotu ratowniczego, który szczególnie teraz w czasie walki z covid – 19 może służyć jako namiot medyczny. Koszt takiego namiotu to kwota ok. 13 tys. zł. Mamy nadzieję, że w tym roku również nasze kalendarze będą się cieszyły dużym zainteresowaniem. Liczymy na zrozumienie, bo to dla naszego wspólnego dobra. Prezes OSP Kłobuck – Krzysztof Kotkowski.
  8. Proszono o przekazanie ogłoszenia: stołówka Eldorado wraz ze sponsorami  organizuje pomoc dla chorej , 7 letniej Agatki, którą czeka operacja w Stanach Zjednoczonych. Pomoc będzie polegać na zakupie pączków, ciasta i babeczek w Komendzie Policji w Kłobucku na stołówce Eldorado w dniu 6 grudnia w godz. 11.00 – 19.00. Zebrane pieniądze zasilą konto Agatki. Drugie ogłoszenie: pewna osoba ma do przekazania nieodpłatnie materac przeciwodleżynowy oraz sporą ilość pampersów. Kontakt u ks. Proboszcza.
  9. Wszystkim solenizantom oraz jubilatom składamy życzenia Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej Kłobuckiej, opieki św. Patronów   oraz dobrego zdrowia.