1. Jutro przypada 40. rocznica wprowadzenia stanu wojennego. Jest to dzień modlitw w intencji ofiar.
  2. W piątek od godziny 9.00 odwiedzimy chorych, zarówno tych, których odwiedzamy z okazji I. piątku jak i  zgłoszonych. Zgłoszenia przyjmujemy w zakrystii i kancelarii.
  3. Dziś przed wejściem do zakrystii są do odebrania materiały katechetyczne dla dzieci klas III.
  4. Wizyta duszpasterska w tym roku. Decyzją księdza arcybiskupa Wacława Depo wizyta duszpasterska zwana kolędą ze względu na trwającą pandemię w tradycyjnej formie „od drzwi do drzwi” nie jest wskazana. Możliwa jest jednak u tych rodzin, które wyraźnie o to poproszą oraz w takiej formie jaka była przed rokiem. O szczegółach poinformujemy niebawem.
  5. W przyszłą niedzielę gościć będziemy Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej, którzy opowiedzą nam o oczekiwaniu na przyjście Chrystusa przez ludy misyjne. Po Mszach  świętych w przyszłą niedzielę, w ramach podziękowania Ojcom Oblatom, będzie można złożyć ofiarę na misje oraz nabyć kalendarze, ukazujące trud pracy misyjnej na różnych kontynentach.
  6. W zakrystii i wychodząc z kościoła możemy nabyć świece Caritas w cenie 8  (zostały już tylko małe) oraz Nowiny Parafialne, w których znajdziemy  zapowiedź wydarzeń, które będą w naszej parafii w najbliższym czasie. Jest także tygodnik niedziela z kalendarzem ściennym cenie 8 zł.
  7. Ogłoszenie Ochotniczej Straży Pożarnej w Kłobucku. Z przyczyn od nas niezależnych kalendarze OSP w Kłobucku będą dopiero w przyszłą niedzielę
  8. Drogim solenizantom oraz jubilatom składamy życzenia Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej Kłobuckiej, opieki oraz dobrego zdrowia.