1. Bóg zapłać wszystkim osobom, które skorzystały z rekolekcji oraz adwentowej spowiedzi. W tygodniu służymy w konfesjonałach na 20 minut przed Mszami świętymi. Skorzystajmy ze spowiedzi św.
  2. W dniu wczorajszym harcerze przekazali nam betlejemskie światełko pokoju, od którego w zakrystii możemy zapalić własne znicze lub świece.
  3. W ubiegłą niedzielę jeden z naszych ministrantów został pobłogosławiony przez ks. biskupa Andrzeja do pełnienia funkcji lektora. Gratulujemy i życzymy wytrwałości w służbie Słowu Bożemu.
  4. Dziś i jutro po Mszach świętych możemy gratisowo otrzymać kalendarze OSP w Kłobucku. Śladem poprzednich lat przy tej okazji  odbędzie się zbiórka do puszek. Będzie to wsparcie w zakupieniu przez OSP namiotu ratunkowego, który będzie mógł służyć jako namiot medyczny. Koszt to ok. 13 tys. zł. Zachęcamy do wsparcia tej inicjatywy. Są także do nabycia małe świece Caritas w cenie 8 zł, Nowiny Parafialne oraz w zakrystii tygodnik Niedziela
  5. Dziś przed wejściem do zakrystii są do odebrania materiały katechetyczne dla dzieci klas III.
  6. W piątek wigilia Bożego Narodzenia. Msze święte tylko rano. Postarajmy się o to by przeżyć ją w duchu chrześcijańskiej miłości. Pamiętajmy też o osobach samotnych, sąsiadach i rodzicach. Msza św. o północy zwana pasterką poprzedzona będzie modlitewnym czuwaniem od godziny 23.30 prowadzonym przez chór. Na pasterkę zapraszam także naszą orkiestrę. Msze święte w święta w porządku niedzielnym. W tym roku w drugi dzień świąt obchodzimy Święto Świętej Rodziny. Jest to dzień modlitw o świętość małżeństw i rodzin, które szczególnie w obecnych czasach tak bardzo potrzebują naszej modlitwy. Na Mszy św. o godzinie 12.00 będziemy modlić się w intencji zmarłego Arcybiskupa seniora Stanisława Nowaka, który w ostatnich latach jego posługi odprawiał w święta Mszę św. w naszym kościele.
  7. Wizyta duszpasterska w tym roku nie odbędzie się w tradycyjnej formie ze względu na trwającą pandemię. W naszej parafii tak jak w ubiegłym roku zapraszać będziemy mieszkańców poszczególnych ulic na wspólną modlitwę do naszej świątyni  na godzinę 17.00. Będzie można złożyć ofiarę kolędową w kopercie z zaznaczeniem od kogo. Szczegóły podamy w Święta.
  8. Dziękujemy za dzisiejszą obecność Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej, którzy opowiedzieli nam o oczekiwaniu na przyjście Chrystusa przez ludy misyjne. Po mszach  świętych w ramach podziękowania Ojcom Oblatom, będzie można złożyć ofiarę na misje oraz nabyć kalendarze, ukazujące trud pracy misyjnej na różnych kontynentach.
  9. Drogim solenizantom oraz jubilatom składamy życzenia Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej Kłobuckiej, opieki oraz dobrego zdrowia.