1. W czwartek obchodzimy Uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze św. w porządku niedzielnym. Na każdej Mszy św. poświęcenie złota, kadzidła i kredy. Po Mszy św. o godzinie 12.00 rozpocznie się Orszak Trzech Króli. Gromadzimy się przed pomnikiem św. Jana Pawła II, następnie przemarsz do ronda Wieluń – Częstochowa i powrót pod pomnik. Zakończenie ok. godz. 14.00. Szczegóły na plakacie w kruchcie kościoła. O godz. 18.00 w MOK odbędzie się koncert dla Trzech Króli. Do uczestnictwa i wspólnego kolędowania zapraszają organizatorzy.
  2. W piątek od godziny 9.00 odwiedzimy chorych i starszych wiekiem.
  3. Przed wejściem do zakrystii są do odebrania materiały katechetyczne dla dzieci pierwszokomunijnych.
  4. Spotkanie Rady Parafialnej w ramach odbywającego się na etapie diecezjalnym synodu obędzie się w piątek – 7 stycznia o godz. 19.00. Będzie to spotkanie otwarte, na które zapraszamy chętnych, którzy chcieliby zaangażować się w działania duszpasterskie w naszej parafii.
  5. W przyszłą niedzielę Święto Chrztu Pańskiego.
  6. Informujemy, iż podczas dni, kiedy temperatura na dworze jest ujemna (zdarza się, że niektóre osoby przechodząc przez przedsionek pozostawiają drzwi otwarte) wejście do kościoła będzie zamknięte. Zapraszamy na modlitwę do kaplicy adoracji, która jest dostępna od godz. 7.00 do 18.00
  7. Wizyta duszpasterska w tym roku nie odbędzie się  w tradycyjnej formie ze względu na trwającą pandemię. W naszej parafii tak jak w ubiegłym roku zapraszamy mieszkańców poszczególnych ulic na wspólną modlitwę do naszej świątyni  na godzinę 17.00. Od godziny 16.40 okazja do spowiedzi św. Będzie można złożyć ofiarę na potrzeby parafii w podpisanej kopercie lub anonimowo. Rodziny, które z uzasadnionej przyczyny poproszą o kolędę indywidualną proszone są o kontakt z księdzem proboszczem.  W przyszłym tygodniu – od 10 stycznia – zapraszamy do wspólnej modlitwy mieszkańców ulic:

– w poniedziałek 10 stycznia: ul. bł. kard. Wyszyńskiego, Baczyńskiego, Zielona, Osiedlowa, Spacerowa i 3 Maja

– we wtorek 11 stycznia: 11 listopada, Zakrzewska i Harcerska

– w środę 12 stycznia : Stawowa, Wodna, Kościuszki, Wieluńska i Przemysława

– w czwartek 13 stycznia: Szkolna, Częstochowska, Nowa, Wschodnia, Cielebana, Srebrna, Powstańców Śl. i Wodociągowa.

– w piątek 14 stycznia: ks. Długosza, Parkowa, Wały, Ogrodowa, Gagarina i Wąska.

8. W zakrystii jest do nabycia Tygodnik Katolicki Niedziela.
9. Drogim solenizantom oraz jubilatom składamy życzenia Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej i dobrego zdrowia.