1. Jutro w Kościele katolickim obchodzony jest XXV Dzień Judaizmu a od wtorku rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
 2. W czwartek po Mszy św. wieczornej zapraszamy do wspólnej modlitwy w naszym Sanktuarium o duchową odnowę naszej parafii oraz miasta Kłobucka.
 3. W piątek wspominamy Św. Agnieszkę a po Mszy św. wieczornej Koronka do Bożego Miłosierdzia.
 4. W środę 19 stycznia przypada 65 rocznica święceń kapłańskich ks. kan. płk. Stanisława Wróblewskiego. Tego dnia dostojny Jubilat będzie odprawiał Mszę św. dziękczynną wraz z Arcybiskupem Wacławem Depo w Domu Księży Emerytów w Częstochowie. W naszym kościele modlić się będziemy w intencji księdza Jubilata w przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 12.00.
 5. Przed wejściem do zakrystii są do odebrania materiały katechetyczne dla dzieci pierwszokomunijnych.
 6. W naszej parafii wśród wielu grup modlitewnych istnieje wspólnota Różaniec rodziców za dzieci. Udział w tej wspólnocie polega na tym, że rodzice lub jeden rodzic , którym leży na sercu dobro małych dzieci i dorosłych modlą się w domu codziennie jedną cząstką różańca. Nowe, chętne osoby do udziału w tej modlitwie prosimy o zapisanie na kartce swojego imienia, nazwiska, imion dzieci oraz numeru kontaktowego i o podanie w zaklejonej kopercie do któregoś z naszych duszpasterzy w zakrystii. Wkrótce telefon oddzwoni do Państwa i usłyszycie więcej informacji na temat Różańca Rodziców za Dzieci.
 7. Z uwagi, że część dzieci przebywa na kwarantannie jasełka, które miały się odbyć w naszym kościele dziś po Mszy św. wieczornej zostają odwołane.
 8. Dyrektor MOK w Kłobucku wraz z Burmistrzem Kłobucka zapraszają na IV Koncert Kolęd w wykonaniu Iwony Karbowskiej oraz solistów grupy aMOK w dniu 23 stycznia 2022 (niedziela) o godz. 19.00 w Kościele pw. św. Marcina w Kłobucku. Zachęcamy do udziału w koncercie.
 9. Wizyta duszpasterska w tym roku w innej formie niż zazwyczaj dobiega końca. Porządek naszych spotkań w tym tygodniu umieszczony jest w gablocie oraz w intencjach Mszy św. na ten tydzień. Składamy wielkie Bóg zapłać za ofiary kolędowe a w sposób szczególny za ofiary z przeznaczeniem na kościół. Rodziny, które chcą zaprosić kapłana do domu proszone są o kontakt z ks. Proboszczem.
 10. Kolejny raz przeprowadzana jest za pośrednictwem parafii akcja Oczyść dom i świat z elektrośmieci – zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Sprzęt można składać w zadaszonym miejscu obok pomieszczenia dawnego Caritas najlepiej do piątku włącznie a zostanie odebrany w sobotę w południe.  O tym co można składać znajdziemy informację na ulotkach wyłożonych pod chórem.
 11. W zakrystii jest do nabycia Tygodnik Katolicki Niedziela.
 12. Drogim Solenizantom oraz Jubilatom składamy życzenia Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej i dobrego zdrowia.