1. W środę w Kościele katolickim obchodzimy XXII Dzień Islamu.
  2. Przed wejściem do zakrystii są do odebrania materiały katechetyczne dla dzieci pierwszokomunijnych.
  3. Dyrektor MOK w Kłobucku wraz z Burmistrzem Kłobucka zapraszają na IV Koncert Kolęd w wykonaniu Iwony Karbowskiej oraz solistów grupy aMOK, który odbędzie się  dziś po Mszy św. wieczornej w naszym kościele. Zachęcamy do udziału w koncercie.
  4. Wizyta duszpasterska w formie spotkań i Mszy św. za mieszkańców poszczególnych ulic dobiega końca. W sobotę o godz. 17.00 będzie jeszcze dodatkowa  Msza św. kolędowa  dla rodzin, które z różnych przyczyn nie mogły być obecne w minionym czasie. Składamy wielkie Bóg zapłać za ofiary kolędowe a w sposób szczególny za ofiary z przeznaczeniem na kościół. Rodziny, które chcą zaprosić kapłana na kolędę do domu proszone są o kontakt z ks. Proboszczem.
  5. Zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego przedłużona jest do poniedziałku. Sprzęt można składać w zadaszonym miejscu obok pomieszczenia dawnego Caritas. O tym co można składać znajdziemy informację na ulotkach wyłożonych pod chórem.
  6. Proszono mnie o następujące ogłoszenie: w dniach, kiedy wchodzimy do kościoła przy niepogodzie w mokrych butach, prosimy nie opierać nóg na klęcznikach, gdyż osoby przychodzące na kolejną Mszę św. nie mają jak klękać, bo klęczniki w ławkach są mokre i zabrudzone.
  7. W zakrystii jest do nabycia Tygodnik Katolicki Niedziela.
  8. Bóg zapłać za ofiary złożone  w minioną niedzielę z przeznaczeniem na prace gospodarcze.
  9. Drogim solenizantom oraz jubilatom składamy życzenia Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej i dobrego zdrowia.