1. W piątek obchodzimy XXX Światowy Dzień Chorego. Celem obchodów jest objęcie modlitwą wszystkich cierpiących zarówno duchowo jak i fizycznie oraz zwrócenie uwagi otoczenia i świata na ich potrzeby a także dostrzeżenie tych, którzy im służą. Z tej okazji w przyszłą niedzielę odbędzie się zbiórka do puszek z przeznaczeniem na domy z osobami niepełnosprawnymi prowadzone przez Katolicki Ruch Dobroczynny Betel.
  2. Dzisiaj dzieci nie otrzymują nowych materiałów katechetycznych, natomiast przynoszą kartkę – wyklejankę, uzupełnioną elementami, które można było znaleźć w dotychczasowych częściach materiałów katechetycznych. Wypełnione kartki składamy do koszyczka przed zakrystią. Za tydzień dzieci, które oddadzą wypełnione zadanie otrzymają drobny upominek.
  3. Bóg zapłać za pomoc przy rozbiórce świątecznej dekoracji.
  4. Drogim Solenizantom oraz Jubilatom składamy życzenia Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej i dobrego zdrowia.

!!! UWAGA !!!

Trzydniowa pielgrzymka do sanktuariów MB na ziemi lubelskiej odbędzie się w dniach 22-23-24 kwietnia br. W czasie jej trwania nawiedzimy Sanktuariom MB Szkaplerznej w Tomaszowie Lubelskim oraz weźmiemy udział w mszy św. pielgrzymkowej. Ponad to, kościół Zwiastowania NMP w Zamościu i kościół MB Zwycięskiej w Lublinie. W programie jest zwiedzanie; Zamku w Łańcucie, Zespołu Cerkiewnego w Radrużu, zabytków Zamościa wraz z synagogą, zabytków Lublina w tym Zamek wraz z Kaplicą Trójcy św., Muzeum Zamojskich i Muzeum PRL-u. w Kozłówce. Noclegi w pokojach dwu i trzy osobowych, obiadokolacje i śniadania w hotelach oraz obiad w Dworku Różanym przed wyjazdem do domu. W cenie zapewnione są bilety wstępu, przewodnicy, obsługa pilota, ubezpieczenia i transport wygodnym autokarem. Przewidziane są również dwie niespodzianki; jedna kulinarna druga techniczna.

Cena pielgrzymki wynosi 565 zł. Zapisy wraz z zaliczką w wysokości 100 zł. przyjmowane będą w terminie do 15 marca br. w zakrystii w każdą niedzielę oraz u Stefana Sitkiewicza do 13 lutego a później od 8 marca.

Zgodnie z tradycją kolejność zapisu decyduje o kolejności zajmowania miejsc w autokarze.