1. W piątek obchodziliśmy XXX Światowy Dzień Chorego. Z tej okazji dziś po Mszy św. przeprowadzamy zbiórkę do puszek z przeznaczeniem na domy z osobami niepełnosprawnymi prowadzone przez Katolicki Ruch Dobroczynny Betel. Bóg zapłać.
  2. Zelator Stanisław zaprasza członków Męskiego Żywego Różańca  na spotkanie, które odbędzie się   dziś (13 lutego) o godz. 16.00 w salce na plebanii.
  3. W czwartek po Mszy św. wieczornej zapraszamy do wspólnej modlitwy prosząc Boga o duchową odnowę naszej parafii i miasta Kłobuck.
  4. W piątek po Mszy św. wieczornej koronka do Bożego Miłosierdzia.
  5. Dzieci, która oddały wypełnioną kartkę – wyklejankę po Mszy św. mogą odebrać w zakrystii symboliczną nagrodę.
  6. Informujemy, iż na planowaną przez naszą parafię pielgrzymkę w kwietniu, wszystkie miejsca są już zajęte. U Pana Stefana Sitkiewicza można się zapisać na listę rezerwową, gdyby ktoś zrezygnował.
  7. W tym tygodniu zakończyliśmy tzw. wizytę kolędową. Na Mszach św. kolędowych złożono ofiary od 556 rodzin Na tacę poza Mszami kolędowymi, indywidualnie oraz w domach, które odwiedziliśmy złożono ofiary od 117 rodzin za co składam serdeczne Bóg zapłać. Dziękujemy także za liczne życzenia noworoczne w kopertach oraz za miłe spostrzeżenia dotyczące naszych działań duszpasterskich.
  8. W ostatnim czasie wsparliśmy misje kwotą 2.225 zł oraz biednych – 1.010 zł.
  9. Bóg zapłać za ofiary złożone w minioną niedzielę z przeznaczeniem na ogrzewanie kościoła – 5.170 zł, które w okresie od 20 listopada do 20 stycznia kosztowało nas 17.000 zł.
  10. Zachęcamy do lektury Niedzieli.
  11. Drogim Solenizantom oraz Jubilatom składamy życzenia Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej i dobrego zdrowia.