1. Nabożeństwo drogi krzyżowej w piątek o godz. 17.15. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę o godz. 17.15.
  2. Katechezy dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania w tym tygodniu odbędą się według następującego porządku: klasy VI we wtorek, klasy VII w środę, klasy VIII w czwartek. Spotkania odbędą się w kościele o godz. 16.00. Spotkanie młodzieży klas I ponadpodstawowych odbędzie się w sobotę o godz. 9.00 także w kościele.
  3. W Wielkim Poście zapraszamy na „Czwartek z wiarą”. Każdego czwartku o godz. 18.30 będą odbywać się w naszym kościele katechezy, mówiące o pięknie i fundamentach naszej wiary. Zapraszamy zwłaszcza rodziców dzieci pierwszokomunijnych oraz wszystkich, chcących lepiej zrozumieć naszą chrześcijańską wiarę.
  4. Ukazała  się od dawna zapowiadania i oczekiwana książka ks. prof. dra hab. Kazimierza Łataka pt. „Klasztor kłobucki – przestrzeń – ludzie – aktywność – kultura”. Promocja książki przez samego Autora jest planowana 19 marca natomiast już od dziś ją można nabyć w zakrystii. (zawiera blisko 400 stron, cena 30 zł). Jest także do nabycia 58 numer „Nowin Parafialnych”. Znajduje się w nim bardzo dużo wiadomości na temat nadchodzących wydarzeń oraz uroczystości w naszej parafii (cena 6 zł). Gorąco zachęcamy do lektury obydwu pozycji. 
  5. Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Kłobucku informuje, w dniach od 1 do 31 marca będzie trwała rekrutacja do klasy pierwszej. Szkoła szczyci się wykwalifikowaną, pełną pasji kadrą pedagogiczną oraz bogatym i nowoczesnym zapleczem dydaktycznym. Dzieci będą mogły zdobywać wiedzę na najwyższym poziomie, rozwijać swoje zainteresowania i wartości. 13 marca w niedzielę w Szkole tej odbędzie się Dzień Otwarty. Dyrekcja zaprasza rodziców i dzieci, które chcą podjąć naukę w tej szkole.
  6. Dyrekcja, Grono Pedagogiczne i Społeczność Szkoły Podstawowej nr 3 im. Jana Pawła II w Kłobucku zaprasza na dzień otwarty w dniu 13 marca 2022 w godz. 15.00 – 18.00. Serdecznie zapraszamy.
  7. Trwają prace synodalne w naszej archidiecezji. Ważnym elementem procesu synodalnego jest zbieranie opinii i głosów na temat kościoła poprzez ankietę synodalną, którą możemy pobrać w zakrystii.
  8. Drogim Solenizantom, Jubilatom oraz drogim Niewiastom z okazji Dnia Kobiet składamy życzenia Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej i dobrego zdrowia.