1. Nabożeństwo drogi krzyżowej w piątek o godz. 17.15. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę o godz. 17.15.
  2. W sobotę obchodzimy Uroczystość Św. Józefa Oblubieńca NMP. Msze św. o godzinie 7.00, 9.00 i 18.00.
  3. W związku z pytaniami dotyczącymi rekolekcji szkolnych informujemy, iż w tym roku nie odbędą się w tradycyjnej formie. Podczas rekolekcji dla dorosłych będą Msze św. z naukami dla dzieci i młodzieży.
  4. Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 1 im. Władysława Sebyły w Kłobucku informuje iż trwa rekrutacja do klas pierwszych. W tym roku ze względu na trwającą budowę pełnowymiarowej sali gimnastycznej  szkoła nie organizuje stacjonarnych dni otwartych. Dyrekcja wraz z nauczycielami zaprasza do obejrzenia prezentacji on-line zamieszczonej na stronie internetowej szkoły oraz na facebooku  i  zapoznania się z ofertą placówki.
  5. W czwartek po Mszy św. wieczornej zapraszamy do kolejnej modlitwy w intencji Duchowej Odnowy Kłobucka.
  6. W sobotę o godz. 16.00 odbędzie się w naszym kościele prezentacja książki ks. prof. dra hab. Kazimierza Łataka pt. „Klasztor Kłobucki – przestrzeń – ludzie – aktywność – kultura”. Będzie na niej obecny sam autor książki, który złoży autografy w zakupionych egzemplarzach. Zachęcamy do licznego uczestnictwa w tym wydarzeniu. Książkę w cenie 30 zł. oraz najnowszy nr Nowin Parafialnych w cenie 6 zł. można nabyć dziś w zakrystii oraz wychodząc z kościoła. W tygodniku Niedziela przeczytamy obszerną relację z pobytu Redakcji Niedzieli w naszej parafii w minioną niedzielę. Są także do nabycia świece wielkanocne rozprowadzane przez Caritas w cenie 10 zł oraz cegiełki-koperty na wielkopostną jałmużnę. Jest to wsparcie na utrzymanie takich placówek jak: Dom Samotnej Matki i Dziecka oraz dwóch schronisk wraz z otwartą prysznicownią dla osób bezdomnych. Za dar serca składamy Bóg zapłać.
  7. Trwają prace synodalne w naszej archidiecezji. Ważnym elementem procesu synodalnego jest zbieranie opinii i głosów na temat kościoła poprzez ankietę synodalną, którą możemy pobrać w zakrystii.
  8. Uczestników kwietniowej pielgrzymki informujemy, iż z dniem 22. 03.br upływa termin  uzupełnienia pełnej kwoty ceny pielgrzymki tj. 465 zł. Jednocześnie przewiduje się, że z uwagi na sytuację w Ukrainie i podwyżki cen, koszt może ale nie musi ulec zmianie. Ewentualne dopłaty będą naliczane w czasie trwania pielgrzymki. Wpłaty przyjmuje i wszelkich informacji udziela Pan Stefan Sitkiewicz.
  9. Drogim Solenizantom oraz Jubilatom składamy życzenia Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej i dobrego zdrowia.