1. (Jutro) Dziś Niedziela Bożego Miłosierdzia . Zapraszamy do naszej świątyni na nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia na godz. 15.00
 2. We wtorek Uroczystość Św. Wojciecha BM – głównego Patrona Polski.
 3. W środę Narodowy Dzień Pokuty za grzechy przeciwko życiu człowieka. Prosimy o modlitwę w tej intencji w kaplicy adoracji.
 4. W piątek Dzień Męczeństwa Duchowieństwa Polskiego.
 5. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy maj – miesiąc poświęcony Matce Bożej. Nabożeństwa majowe o godz. 17.30. Prosimy o przystrojenie krzyży i kapliczek. W miarę możliwości gromadźmy się przy nich ze śpiewem pieśni i litanii do Matki Bożej, by dać świadectwo wiary.
 6. Dzisiaj dzieci nie otrzymują materiałów katechetycznych, natomiast przynoszą kartkę – wyklejankę, uzupełnioną elementami, które można było znaleźć w dotychczasowych częściach materiałów katechetycznych. Wypełnione kartki składamy do koszyczka przed zakrystią. Za tydzień dzieci, które oddadzą wypełnione zadanie otrzymają drobny upominek.
 7. Spotkanie dla dzieci pierwszokomunijnych odbędzie się we wtorek o godz. 17.00 w kościele.
 8. Spotkanie przed bierzmowaniem dla młodzieży  klas VIII i I szkół ponadpodstawowych odbędzie się w sobotę – 30 kwietnia – o godz. 9.30 w kościele. Młodzież jest przygotowywana przez Ks. Adriana. Pomagają mu w tym Panie Katechetki: Marta Makles oraz Stefania Szczepaniec.
 9. Zapraszamy na kolejne spotkanie synodalne w piątek po Mszy św. wieczornej  na salce katechetycznej na wikariacie.
 10. Na potrzeby biednych podczas poświęcenia pokarmów złożono kwotę 6235 zł. Bóg zapłać za wrażliwość serca.
 11. Zachęcamy do lektury Tygodnika Niedziela.
 12. Drogim Solenizantom oraz Jubilatom składamy życzenia Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej i dobrego zdrowia.