1. Dziś obchodzona jest w Kościele Niedziela Dobrego Pasterza – Światowy Dzień Modlitw o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.
 2. W niedzielę 8 maja  po Mszy św. wieczornej zapraszamy na kolejny wieczór
  z muzyką. Tym razem będzie to koncert wielkanocny w wykonaniu Pana Przemysława Kmieć, organisty tytularnego Bazyliki Archikatedralnej
  w Częstochowie.
 3. W tym tygodniu okazja do spowiedzi św. we wtorek, środę i piątek 20 minut przed Mszą św. wieczorną
 4. W sobotę 23 kwietnia w Domu Generalnym Sióstr Augustianek w Krakowie odbyła się prezentacja książki Matka Katarzyna z Kłobucka – współzałożycielka Zgromadzenia Sióstr Augustianek w Polsce. To kolejne dzieło promujące nasze miasto i parafię. Można ją nabyć w zakrystii.
 5. Spotkania dla młodzieży przed bierzmowaniem będą w tym tygodniu według następującej kolejności: klasy VI we wtorek (10.05) o godz. 16, klasy VII w środę (11.05) o godz. 16.00,  klasy VIII i I szkół ponadpodstawowych w sobotę  (14.05) o godz. 9.30. Spotkania odbywają się w kościele.
 6. Spotkanie dla dzieci pierwszokomunijnych odbędzie się we wtorek o godz. 17.00 w kościele. Dzieci, które oddały kartkę wyklejankę mogą w zakrystii odebrać drobny upominek.
 7. W dniach 03 – 10 lipca organizowana jest przez parafię w Wieluniu pielgrzymka do Medjugorie. Szczegóły w gablotach.
 8. Drogim Solenizantom, a szczególnie Księdzu Kanonikowi Pułkownikowi Stanisławowi Wróblewskiemu oraz Jubilatom, składamy życzenia Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej i dobrego zdrowia.