1. Jutro Święto NMP Matki Kościoła. W naszym sanktuarium Uroczystość odpustowa ku czci Matki Bożej Kłobuckiej Niepokalanej Ucieczki Grzeszników. Zapraszamy na Mszę świętą z procesją o godz. 18.00.
  2. Porządek spotkań dzieci pierwszokomunijnych:  w poniedziałek  godz. 16.00 spotkanie liturgiczne dla dzieci ze Szkół Podstawowych nr 1 i 2 a we wtorek o godz. 16.30 dla dzieci  ze Szkoły Podstawowej nr 3 i Św. Dominika Savio oraz w piątek – wszystkie dzieci przychodzą na godz. 16.00. Rocznica I Komunii św. dla dzieci z klas IV wszystkich Szkół Podstawowych odbędzie się jutro 6 czerwca w czasie naszego odpustu ku czci Matki Bożej Kłobuckiej na Mszy św. wieczornej o godz. 18.00.
  3. W przyszłą niedzielę – 12 czerwca na Mszach św. o godz. 10.30 i 12.00 odbędzie się uroczystość przyjęcia I. Komunii św. Dzieci gromadzą się przed kościołem na 15 minut przed Mszą św. Serdeczna prośba by osoby uczęszczające na te Msze św. w tych dniach wybrały inną godzinę. Część kościoła będzie zarezerwowana dla rodziców dzieci. W tym tygodniu w środę po Mszy św. wieczornej sprzątanie kościoła przez rodziców dzieci pierwszokomunijnych. Odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych oraz spowiedź w sobotę: SP nr 3 i św. Dominka Savio – 9.00, SP 1 i SP 2 o godz. 10.30.
  4. Spotkania dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania odbędą się: we wtorek ( 07.06) klasy VI, w środę ( 08.06) klasy VII o godz. 16.00 w kościele.
  5. W tym tygodniu okazja spowiedzi św. we wtorek i środę 20 minut przed Mszą św. wieczorną.
  6. Już dziś zapraszamy na Uroczystość Bożego Ciała. Msze św. o godz. 7.30, 9.00, 10.30 i 18.00. Po Mszy św. o godz. 10.30 wyruszy z kościoła uroczysta procesja do czterech ołtarzy: pierwszy przy Starostwie Powiatowym, drugi przy Zespole Szkół nr 2 im. ks. J. Długosza, trzeci przy rondzie a czwarty przy Szkole Podstawowej nr 2. Prosimy o pomoc przy budowie ołtarzy mieszkańców z pobliskich ulic oraz innych chętnych. Do udziału w procesji Bożego Ciała oraz Oktawy zapraszamy wszystkich Parafian, Asystę, Poczty Sztandarowe, Chór, Orkiestrę oraz dzieci do sypania kwiatów. Prosimy także o udekorowanie ulic. Po procesji nie będzie już Mszy św.
  7. Zachęcamy do lektury Niedzieli. Niebawem ukaże się także kolejny numer Nowin Parafialnych.
  8. Drogim Solenizantom oraz Jubilatom składamy życzenia Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej i dobrego zdrowia.