1. Dziś  w naszej parafii dzieci z klas III przystępują do I. Komunii św. Zapraszamy do uczestnictwa w tzw. Białym Tygodniu,który trwał będzie do soboty. Dzieci każdego dnia oprócz wtorku i czwartku przychodzą na nabożeństwo czerwcowe na godz. 17.30 a po nim uczestniczą w Mszy św. o godz. 18.00. Dziękuję rodzicom za  posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę.
  2. W czwartek Uroczystość Bożego Ciała. Msze św. o godz. 7.30, 9.00, 10.30 i 18.00. Po Mszy św. o godz. 10.30 wyruszy procesja do czterech ołtarzy. Prosimy o przygotowanie ołtarzy: przy Starostwie Powiatowym, przy Zespole Szkół nr 2, przy rondzie oraz przy Szkole Podstawowej nr 2. Zapraszamy Asystę, Poczty Sztandarowe, Chór, Orkiestrę, Druhów Strażaków z OSP Kłobuck oraz parafian. Na tę uroczystość oraz na całą oktawę zapraszamy dziewczynki do sypania kwiatów. Natomiast po Mszy św. wieczornej około godz. 19.00 zapraszamy do modlitwy o duchową odnowę Kłobucka.
  3. Zachęcamy do nabycia nowego numeru Nowin Parafialnych, w których przeczytamy o tym,  co wydarzyło się w naszej parafii w ostatnim czasie i o czekających nas wydarzeniach.  Jest także do nabycia Tygodnik Niedziela oraz książka o Matce Katarzynie z Kłobucka.
  4. Drogim Solenizantom oraz Jubilatom składamy życzenia Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej i dobrego zdrowia.