1. Trwamy w oktawie Uroczystości Bożego Ciała. Po Mszach św. wieczornych odprawiamy procesje wokół kościoła. Natomiast w czwartek zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00 a po niej procesja wokół Rynku Św. Jana Pawła II. Po zakończeniu procesji poświęcenie wianków z ziół i kwiatów oraz błogosławieństwo dzieci. Zapraszamy Asystę, Poczty Sztandarowe, Chór, Orkiestrę, Druhów Strażaków z OSP Kłobuck, dziewczynki do sypania kwiatów oraz wszystkich Parafian.
  2. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. W czasie nabożeństwa czerwcowego odmówimy Akt Wynagrodzenia Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. W tym dniu możemy spożywać pokarmy mięsne. Jest to także dzień rocznicy święceń biskupich Biskupa Andrzeja Przybylskiego.
  3. W piątek z okazji zakończenia roku szkolnego i katechetycznego zapraszamy Dyrekcje Szkół, Nauczycieli, Pracowników Szkół, młodzież i dzieci na Mszę św. o godz. 8.00 by podziękować Panu Bogu za miniony rok nauki.
  4. Wyjazd pielgrzymki autokarowej do miejsca urodzin Św. Andrzeja Boboli w piątek o godz. 4.30. Zbiórka o 4.15. Osoby, które nie dopłaciły pełnej kwoty proszone są by to uczyniły u Pana Stefana Sitkiewicza do dnia wyjazdu. Mamy jeszcze dwa wolne miejsca.
  5. Dziękuję rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za przekazaną ofiarę w wysokości 4 tyś zł z przeznaczeniem na pokrycie kosztów położenia wykładziny dywanowej na stopniach przed ołtarzami Matki Bożej i Najświętszego Serca Pana Jezusa a także w prezbiterium. Bóg zapłać.
  6. Zachęcamy do nabycia nowego numeru Nowin Parafialnych, w których przeczytamy o tym,  co wydarzyło się w naszej parafii w ostatnim czasie i o czekających nas wydarzeniach.  Jest także do nabycia Tygodnik Niedziela oraz książka o Matce Katarzynie z Kłobucka.
  7. Drogim Solenizantom oraz Jubilatom składamy życzenia Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej i dobrego zdrowia.