1. W środę obchodzimy Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. o godz. 6.30, 7.00 i 18.00. Na Mszy św. o godz. 7.00 modlimy się w intencji księdza Pawła z okazji imienin.
  2. W czwartek zapraszamy na Mszę św. o godz. 19.00 przy Kaplicy Ogrójcowej.
  3. W piątek zachęcamy do spowiedzi i komunii pierwszopiątkowej. Okazja do spowiedzi podczas porannych Mszy św. oraz po południu od godz. 17.30. W godzinach 9.00 – 12.00 odwiedzimy chorych i starszych wiekiem.
  4. W sobotę zapraszamy na Mszę św. o godz. 7.00 i nabożeństwo pierwszosobotnie.
  5. Za tydzień Niedziela Adoracji Najświętszego Sakramentu.
  6. W tym tygodniu w czwartek lub piątek (o ile pozwoli na to pogoda) rozpoczniemy prace przy wycince drzew na cmentarzu. W pierwszej kolejności będą usunięte drzewa rosnące wewnątrz kwater. W czasie prowadzonych prac nie będzie możliwości dojścia do grobów znajdujących się w pobliżu prowadzonych prac. Na czas prac będą zdjęte z pomników znajdujące się na nich rzeczy. Po zakończeniu prac proszę je we własnym zakresie ustawić na pomnikach. Proszę także we własnym zakresie uporządkować pozostałości zrąbków. W większości zostaną one posprzątane przez firmę wykonującą prace.
  7. W ostatnim czasie coraz częściej zdarzają się przypadki rezerwacji Mszy św. z podaniem tylko intencji. Przypominamy iż na dwa tygodnie przed zarezerwowanym terminem należy zgłosić się do kancelarii lub zakrystii. W innym przypadku w to miejsce będą wpisywane intencje pogrzebowe, których mamy bardzo dużo. W związku z tym powracamy do zwyczaju jaki istniał jeszcze do ubiegłego roku i wpisywać je będziemy w dwie niedziele w każdym miesiącu na Mszy św. o godz. 12.00. Natomiast w pozostałe niedziele w miesiącu będą intencje za parafian oraz z okazji różnych rocznic.
  8. Drogim Solenizantom oraz Jubilatom składamy życzenia Bożego błogosławieństwa oraz dobrego zdrowia a wypoczywającym na wakacjach i urlopach dobrego i bezpiecznego wypoczynku. Nie zapominajmy o niedzielnej Eucharystii podczas urlopów i wakacji.