1. Składam podziękowania za poniedziałkową obecność przy figurze św. Rocha oraz wspólną modlitwę,  Druhom Strażakom z OSP Kłobuck za przygotowanie nagłośnienia oraz Policji za zabezpieczenie miejsca modlitwy.
  2. W dniu wczorajszym odbyła się piesza pielgrzymka dekanalno – parafialna na Jasną Górę, w której uczestniczyło blisko 300 osób. Dziękuję księdzu Pawłowi oraz Druhom Strażakom z OSP w Kłobucku za przygotowanie i poprowadzenie pielgrzymki. Dziękuję zespołowi muzycznemu, osobom niosącym krzyż, tabliczkę z nazwą dekanatu oraz z nagłośnieniem, które zostało zamontowane na nowo zakupionych wózkach, co ułatwia jego transport. Dziękuję wszystkim osobom, które zaangażowały się we wspólne pielgrzymowanie. Bóg zapłać Panu Burmistrzowi za ufundowanie pamiątek dla najmłodszych i najstarszych pielgrzymów. W przyszłą sobotę wyruszy rowerowa pielgrzymka z naszej parafii na Jasną Górę, zapisy w kancelarii i zakrystii do czwartku. Natomiast w piątek – w Uroczystość NMP Częstochowskiej zapraszamy przed pomnik św. Jana Pawła II na godz. 21.00 na Pielgrzymkowy Apel Maryjny. Tego dnia możemy spożywać pokarmy mięsne.
  3. W tym tygodniu zatrzyma się przy naszym maryjnym sanktuarium kilka pielgrzymek z naszych okolic zmierzających i wracających z Jasnej Góry.
  4. Zachęcamy do lektury Tygodnika Katolickiego Niedziela.
  5. Podczas wakacji okazja do spowiedzi św. w tygodniu na 20 minut przed Mszą świętą poranną i wieczorną. W przypadku nieobecności kapłana podczas Mszy św. w konfesjonale, jest możliwość poproszenia o spowiedź po Mszy św.
  6. Drogim Solenizantom oraz Jubilatom składamy życzenia Bożego błogosławieństwa oraz dobrego zdrowia a wypoczywającym na wakacjach i urlopach dobrego i bezpiecznego wypoczynku. Nie zapominajmy o niedzielnej Eucharystii podczas urlopów i wakacji.