1. Jutro o godz. 17.15 ostatnie nabożeństwo październikowe. Niech Matka Boża Kłobucka wynagrodzi wszystkich, którzy brali w nich udział. Dziękuję także poszczególnym wspólnotom modlitewnym oraz dzieciom za prowadzenie modlitwy.
  2. We wtorek Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. w kościele o godz. 7.30, 9.00 i 18.00. O godz. 11.30 przy bramie głównej rozpocznie się procesja z wypominkami jednorazowymi a po niej Msza św.  Od godz. 9.00 do 12.00 w kaplicy cmentarnej będziemy przyjmować na wypominki. Przez całą oktawę Uroczystości Wszystkich Świętych (od 1 do 8. XI) zapraszamy na Mszę św. oktawalną o godz. 18.00 poprzedzoną modlitwą różańcową o godz. 17.15. W tych dniach możemy zyskać odpust zupełny i ofiarować go za dusze w czyśćcu cierpiące pod zwykłymi warunkami, tzn. stan łaski uświęcającej a więc brak przywiązania do grzechu, komunia św. oraz modlitwa w intencjach Ojca Świętego.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Chorych odwiedzimy w piątek w godz. 9.00–12.00. W sobotę nabożeństwo  wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi po Mszy św. o godz. 7.00.
  4. Dzisiaj, jak co roku, w ramach materialnej pomocy, ofiarą do  puszek wspieramy Niższe Seminarium Duchowne w Częstochowie. Dziękuję za obecność wśród nas ks. Michała – wychowawcy oraz uczniów tej szkoły. Uczniowie Niższego Seminarium będą także zbierać ofiary do puszek przy bramach wejściowych na cmentarz w Uroczystość Wszystkich Świętych.
  5. Spotkanie PRD odbędzie się w czwartek 3 listopada o godz. 19.00 na plebani. Natomiast 20 listopada we wszystkich parafiach naszej diecezji odbędą się wybory do PRD. W skład PRD wchodzą trzy kategorie osób: z urzędu – wikariusze oraz przedstawiciele osób świeckich pełniących posługę w parafii, następna grupa to osoby z mianowania proboszcza – przedstawiciele ruchów, wspólnot modlitewnych, stowarzyszeń katolickich oraz przedstawiciel młodzieży. Trzecia grupa to osoby wybrane przez parafian w wyborach. Od jutra do 12 listopada osobiście u księdza proboszcza mogą się zgłaszać kandydaci do PRD. Kandydaci muszą mieć ukończony 18 rok życia, bierzmowani, praktykujący katolicy oraz są znani z nienagannych postaw moralnych.
  6. Dzisiaj dzieci nie otrzymują materiałów pierwszokomunijnych.
  7. W zakrystii i kancelarii przyjmujemy na tzw. wypominki – modlitewną pamięć o naszych bliskich Zmarłych. Kartki do wypisania imion i nazwisk są wyłożone na ławeczkach przy wyjściu z kościoła.
  8. Już dzisiaj zapraszamy na sumę odpustową  11 listopada w dzień Święta Św. Marcina o godz. 12.00. Odprawi ją były wikariusz naszej parafii ks. Piotr Paweł Hernoga. W przeddzień  odpustu Burmistrz Kłobucka zaprasza na capstrzyk z okazji Rocznicy Święta Odzyskania Niepodległości. Rozpocznie się on o godz. 18.00 przed MOK następnie przejście pod obelisk 100-lecia Państwa Polskiego dalej pod Pomnik Matki Polki. Zakończenie na placu kościelnym przy tablicy upamiętniającej osobę Józefa Piłsudskiego. W imieniu Organizatorów zapraszamy wszystkich na to wydarzenie.
  9. Zachęcamy do lektury Niedzieli wraz z dodatkiem Bliżej życia z wiarą.
  10. Drogim Solenizantom oraz Jubilatom składamy życzenia Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej oraz dobrego zdrowia.