1. W miniony czwartek odbyło się ostatnie spotkanie PRD kończące kilkuletnią kadencję. Wyrażam wdzięczność za troskę i zaangażowanie na wielu płaszczyznach działalności naszej parafii, zarówno liturgicznej, jak i gospodarczej. Do 12 listopada ks. Proboszcz przyjmuje zgłoszenia nowych kandydatów, którzy muszą mieć ukończony 18 rok życia, przyjęli sakrament bierzmowania, są praktykującymi katolikami i znani są z nienagannych postaw moralnych.
  2.  Przez całą oktawę Uroczystości Wszystkich Świętych do 8 listopada zapraszamy na Mszę św. oktawalną o godz. 18.00 poprzedzoną modlitwą różańcową o godz. 17.15. W tych dniach możemy zyskać odpust zupełny i ofiarować go za dusze w czyśćcu cierpiące pod zwykłymi warunkami, tzn. stan łaski uświęcającej, a więc brak przywiązania do grzechu, komunia św. oraz modlitwa w intencjach Ojca Świętego.
  3. Dzisiaj na Mszach św. o godz. 9.00 i 10.30 świecimy opłatki wigilijne, które od najbliższej soboty, tj. od 12 listopada będzie roznosił tradycyjnie Pan Organista. Przyjmijmy Go z życzliwością.
  4. Spotkanie Kręgu Biblijnego odbędzie się w najbliższy poniedziałek po Mszy św. wieczornej na salce katechetycznej. Zapraszamy osoby, które pragną zgłębiać Słowo Boże.
  5. Spotkania w ramach katechez przed przyjęciem sakramentu bierzmowania odbędą się w tym tygodniu według następującego porządku: we wtorek 08.XI – klasy VI, w środę 09. XI – klasy VII, w czwartek 10 XI – klasy VIII. Spotkania odbędą się w kościele o godz. 16.00
  6. W najbliższy piątek obchodzimy nasz parafialny odpust ku czci św. Marcina oraz Narodowe Święto Odzyskania Niepodległości. Msze św. w porządku niedzielnym. Na Mszę św. – sumę – odpustową oraz w intencji Ojczyzny o godz. 12.00 zapraszam parafian, gości: Władze Samorządowe Miasta i Gminy Kłobuck, Dyrekcje, Nauczycieli, Dzieci i Młodzież ze Szkół znajdujących się na  terenie naszej parafii wraz ze sztandarami, organizacje kościelne, strażaków, weteranów, kombatantów wraz ze sztandarami, orkiestrę , schole, chór, ministrantów, grupy modlitewne oraz asystę. Natomiast w przeddzień odpustu Pan Burmistrz zaprasza  na Capstrzyk z okazji Rocznicy Święta Odzyskania Niepodległości. Rozpocznie się on o godz. 18.00 przed MOK, następnie przejście pod obelisk 100-lecia Państwa Polskiego, dalej pod Pomnik Matki Polki. Zakończenie na placu kościelnym przy tablicy upamiętniającej osobę Józefa Piłsudskiego. W  Pana Burmistrza zapraszam na to wydarzenie.
  7. Informujemy iż w dniach 22-29 kwietnia organizujemy pielgrzymkę samolotową do Grecji – Śladami Św. Pawła. Na obecną chwilę na liście znajduje się już 30 osób. Stąd prośba do osób, które ustnie wyraziły chęć uczestniczenia w niej by w najbliższych dniach potwierdziły to u księdza Proboszcza.
  8. W sobotę adoracja w kaplicy Najświętszego Sakramentu z racji Doby Eucharystycznej do godz. 22.00.
  9. Drogim Solenizantom oraz Jubilatom składamy życzenia Bożego błogosławieństwa opieki Matki Bożej oraz dobrego zdrowia.