1. Dziś  obchodzimy XIV Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym.
    W związku z tym, Caritas Archidiecezji Częstochowskiej prosi o współpracę w temacie pomocy żywnościowej dla rodzin ukraińskich. W najbliższą niedzielę oraz kolejne niedziele (tylko w niedziele) do 4 grudnia w przedsionku kościoła będą wystawione kartony do których będzie można składać produkty żywnościowe takie jak: mąka, cukier, makaron, konserwy, miód, słodycze, kasza itp.
  2. Dzisiaj dzieci pierwszokomunijne nie otrzymują materiałów katechetycznych.
  3. W imieniu Pana Starosty Henryka Kiepury i swoim zapraszam do naszego kościoła we wtorek 15 listopada na Koncert Muzyki Sakralnej. Wystąpi w naszym kościele Chór Filharmonii Częstochowskiej Collegium Cantorum. Koncert we wtorek po Mszy św. wieczornej o godz. 18.45.
  4. W czwartek po Mszy św. wieczornej zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencji Duchowej Odnowy naszej parafii oraz miasta Kłobucka.
  5. W piątek obchodzimy wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny – patronki Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży i młodzieży polskiej.
  6. W minioną niedzielę zostały poświęcone opłatki wigilijne. W naszej parafii roznosi je tradycyjnie od wielu lat Pan Organista. Przyjmijmy Go z życzliwością.
  7. Drogim Solenizantom oraz Jubilatom składamy życzenia Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej Kłobuckiej oraz dobrego zdrowia.