1. Bóg zapłać wszystkim osobom, które skorzystały z rekolekcji oraz adwentowej spowiedzi. W tygodniu służymy w konfesjonałach 20 minut przed Mszami świętymi.
  2. Wychodząc z kościoła możemy nabyć świece Caritas w cenie 20 zł. Jest także do nabycia nowy numer Nowin Parafialnych zawierający informacje o byłych i nadchodzących wydarzeniach z życia naszej parafii w cenie 7 zł
  3. Dzieci pierwszokomunijne przed wejściem do zakrystii mogą odebrać materiały katechetyczne, a te które oddały kartkę wyklejankę w zakrystii mogą odebrać drobny upominek.
  4. Dziś po Mszy św. wieczornej zapraszamy do naszego Sanktuarium na Koncertowy Wieczór Refleksji Adwentowej w wykonaniu Pani Agnieszki Fiuk wraz z zespołem. W programie utwory J.S. Bacha, tradycyjne pieśni adwentowe oraz kompozycje do tekstów Księgi Izajasza. Honorowy patronat tego wydarzenia objął Burmistrz Kłobucka – Pan Jerzy Zakrzewski.
  5. W sobotę Wigilia Bożego Narodzenia. Msze św. tylko rano. Msza św. o północy zwana pasterką poprzedzona będzie jutrznią o godz. 23.30. Na pasterkę zapraszamy wszystkich parafian oraz orkiestrę. Msze św. w Uroczystość Bożego Narodzenia w porządku niedzielnym.
  6. Ksiądz Rektor Niższego Seminarium Duchownego dziękuje za ofiary, którymi jesienią wsparliśmy tę szkołę – 6 690 zł.
  7. Od wtorku po świętach planujemy odwiedziny duszpasterskie w rodzinach naszej parafii. Program na stronie www. parafii, facebooku oraz w gablotach.
  8. Drogim Solenizantom oraz Jubilatom składamy życzenia Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej Kłobuckiej oraz dobrego zdrowia.