UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTEJ BOŻEJ RODZICIELKI – 01.01.2023

  1. W piątek obchodzimy Uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze św. w porządku niedzielnym. Na każdej Mszy św. poświęcenie kadzidła i kredy. Tego dnia odbędzie się 7. Kłobucki Orszak Trzech Króli pod hasłem: Niech prowadzi nas gwiazda. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 12.00 w naszym kościele. O godz. 13.00 uformowanie Orszaku oraz wymarsz spod pomnika św. Jana Pawła II. Zakończenie około godz. 13.45 przy pomniku św. Jana Pawła II. O godz. 17.00 w MOK w Kłobucku odbędzie się świąteczny koncert Hej kolęda, kolęda. Na to wydarzenie wraz z organizatorami serdecznie zapraszam. Natomiast w przyszłą niedzielę o godz. 16.00 odbędą się w naszym kościele Jasełka przygotowane przez dzieci oraz nauczycieli ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Kłobucku, na które wraz z Dyrekcją tej szkoły, Nauczycielami, Rodzicami i Dziećmi serdecznie zapraszam.
  2. Comiesięczne odwiedziny chorych i starszym wiekiem odbędą się w pierwszy piątek miesiąca lutego. W sobotę po Mszy św. o godz. 7.00 nabożeństwo pierwszosobotnie.
  3. Porządek wizyty duszpasterskiej na najbliższy tydzień zamieszczony jest na stronie internetowej naszej parafii w zakładce Program wizyty duszpasterskiej – kolędy.
  4. Z przyczyn od nas niezależnych może on ulec zmianie! Będziemy wdzięczni za zabranie nas na kolędę oraz za odwiezienie po jej zakończeniu. Program kolędy na drugi tydzień nowego roku zamieszczony jest w gablotach oraz na stronie internetowej naszej parafii.
  5. Dzieci, które uczestniczyły w roratach mogą jeszcze dziś przynieść książeczkę z wklejonymi obrazkami. Otrzymają drobny upominek. Przed wejściem do zakrystii są materiały katechetyczne dla dzieci pierwszokomunijnych.
  6. Spotkanie Kręgu Biblijnego w poniedziałek po Mszy św. wieczornej w salce katechetycznej.
  7. Kilka dni temu na terenie naszej parafii w okolicach ul. Krętej dokonano profanacji przydrożnego krzyża. Został on ścięty na wysokości około 1 metra nad ziemią i porzucony. Krzyż ten został ufundowany przez Pana Piotra Uznego oraz poświęcony 24 czerwca 1990 roku przez księdza proboszcza Wiktora Tomzika. W dniu dzisiejszym po Mszach św. o godz. 7.30, 9.00, 10.30 oraz  18.00 odprawiane jest nabożeństwo ekspiacyjne. Naszą modlitwą otoczmy też sprawcę tego świętokradczego czynu.
  8. Drogim Solenizantom oraz Jubilatom składamy życzenia Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej Kłobuckiej oraz dobrego zdrowia.

Mid Season Sale

Up to

40% off