IV NIEDZIELA ZWYKŁA – 29.01.2023

1. Dzieci pierwszokomunijne przed wejściem do zakrystii mogą odebrać materiały katechetyczne.
2. Rodziny, które z różnych powodów były nieobecne podczas wyznaczonej kolędy, a chciałyby przyjąć kapłana proszone są o kontakt w zakrystii.
3. Dzisiaj o godz. 16.00 na salce katechetycznej odbędzie się spotkanie członkiń Koła Różańcowego pw. Św. Faustyny na które zaprasza Zelatorka Pani Halina Gęsiarz. Natomiast w przyszłą niedzielę także o godz. 16.00 odbędzie się spotkanie wszystkich Członków Róży Różańcowej Św. Jana Pawła II na które zaprasza Zelatorka Pani Lidia Karauda.
4. W czwartek obchodzimy Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. Msze św. o godz. 7.00, 9.00 i 18.00. Poświęcenie gromnic na każdej Mszy św. Tego dnia modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne.
5. W piątek odwiedzimy chorych w godzinach między 9.00 a 12.00. W związku z tym, że w ostatnim czasie dzięki wizycie duszpasterskiej wzrosła liczba osób, które ze względu na stan zdrowia potrzebują obecności kapłana z sakramentami świętymi w domu, trzech kapłanów będzie pełnić tę posługę. Dlatego zmieni się w niektórych przypadkach godzina dotychczasowych odwiedzin. Informację na ten temat można uzyskać w zakrystii. Gorąco apelujemy i prosimy, by osoby schorowane i starsze wiekiem nie były pozbawione opieki sakramentalnej.
6. Spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej odbędzie w środę 15 lutego po Mszy świętej wieczornej na plebanii.
7. W sobotę po Mszy św. o godz. 7.00 zapraszamy na nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi.
8. W przyszłą niedzielę po Mszach świętych adoracja Najświętszego Sakramentu.
Zachęcamy do lektury Tygodnika Katolickiego Niedziela. Ponieważ zdarza się, że nieraz rozchodzą się wszystkie Niedziele, a nieraz pozostają zwroty, serdeczna prośba by osoby, które systematycznie kupują Tygodnik, zapisały się w zakrystii na stałą prenumeratę.
9. W przyszłą niedzielę taca na ogrzewanie kościoła.
10. Wszystkim Solenizantom oraz Jubilatom składamy życzenia Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej oraz dobrego zdrowia.