II NIEDZIELA WIELKANOCNA CZYLI MIŁOSIERDZIA BOŻEGO 16.04.2023

  1. Z okazji Niedzieli Miłosierdzia zapraszamy dziś na godz. 15.00 do naszego Sanktuarium na Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.
  2. W najbliższy czwartek po Mszy św. wieczornej zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencji duchowej odnowy naszej parafii oraz miasta Kłobucka.
  3. Dzieci pierwszokomunijne przed wejściem do zakrystii mogą oddać kartkę wyklejankę.
  4. Przygotowanie bezpośrednie do sakramentu bierzmowania dla klas VII i VIII odbędzie się w sobotę 22 kwietnia o godz. 10.00 w kościele.
  5. Uczestnicy majowej pielgrzymki autokarowej proszeni są o wpłacenie pozostałej kwoty ceny tj. 400 zł. Wpłaty przyjmuje Pan Stefan Sitkiewicz od poniedziałku tj. od 17 kwietnia. Należy mieć ze sobą program pielgrzymki na którym będzie potwierdzona wpłata. Mamy jeszcze trzy wolne miejsca.
  6. Wydział Duszpasterstwa Rodzin Kurii Metropolitalnej w Częstochowie informuje, iż Pre-Kany prowadzone internetowo przez pl nie są uznawane przez prawo kościelne. Narzeczeni powinni się zgłaszać do Ośrodka Nazaret w Częstochowie, Wieluniu, Radomsku i Zawierciu.
  7. Drogim Solenizantom oraz Jubilatom składamy życzenia Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej oraz dobrego zdrowia.