1. Zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach majowych, które odprawiamy codziennie o godz. 17.30.
 2. W poniedziałek obchodzimy Uroczystość Św. Stanisława Biskupa i Męczennika
 3. Spotkania dzieci pierwszokomunijnych odbędą się w tym tygodniu według następującego porządku: wtorek SP nr 2 oraz Św. Dominika Savio, w środę SP nr 1 i SP nr  3. Spotkania odbędą się w kościele o godz. 18.30.
 4. Dzieci, które oddały kartkę wyklejankę w zakrystii mają do odebrania upominki.
 5. Spotkanie w ramach przygotowania do bierzmowania dla klas VI odbędzie się w sobotę 13.05. o godz. 9.30 w kościele.
 6. Przypominamy uczestnikom pielgrzymki autokarowej Sanktuaria na szlaku piastowskim, że zbiórka przed odjazdem w dniu 11 maja jest o godz. 5.45 przed pomnikiem Św. Jana Pawła II. Natomiast odjazd nastąpi i godz. 6.00. Prosimy o punktualność.
 7. Na Facebooku naszej parafii udostępnione są przez Biuro Orlando zdjęcia z pielgrzymki do Grecji.
 8. W dniu dzisiejszym w naszym kościele o godz. 19.00 odbędzie się koncert wielkanocno – maryjny w wykonaniu scholi liturgicznej Domine Jesu. Schola będzie obecna już na Mszy św. o godz. 18.00.
 9. W zakrystii oraz wychodząc z kościoła możemy nabyć nowy 63 już numer Nowin Parafialnych. Przeczytamy w nim m.in. o poświęceniu nowego krzyża przy ul. Krętej, o organizowanym przez naszą parafię I Regionalnym Konkursie Plastycznym, o wydarzeniach, które są przed nami a także świadectwo o Eucharystii i III część o historii klasztoru kłobuckiego. Cena 7 zł. Zachęcamy także do lektury Niedzieli.
 10. W ostatnim czasie znowu zdarzają się przypadki przynoszenia do kościoła i kaplicy dewocjonaliów, których pozbywamy się w domach. Proszę tego zaniechać.
 11. Dziś niedziela adoracji Najświętszego Sakramentu
 12. Drogim Solenizantom a w szczególności księdzu pułkownikowi Stanisławowi Wróblewskiemu oraz Jubilatom składamy życzenia Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej i dobrego zdrowia.