1. Dziś rozpoczynają się w kościele Dni Modlitw o urodzaje oraz za kraje głodujące.
  2. We wtorek obchodzimy Święto Św. Andrzeja Boboli – Patrona Polski.
  3. W czwartek przypada 103 rocznica urodzin Św. Jana Pawła II – dziękujemy Bogu w modlitwie za osobę i dziedzictwo Papieża Polaka. Po mszy św. wieczornej zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencji Duchowej Odnowy Kłobucka.
  4. Spotkanie dzieci pierwszokomunijnych w tym tygodniu odbędzie się w środę po południu. Godzina 16.00 – SP nr II oraz Św. Dominika Savio ( próba liturgiczna), godzina 16.30 – wszystkie dzieci (próba śpiewu), 16.50 – SP nr I i III (próba liturgiczna)
  5. Informacja dotycząca uroczystości I Komunii św. w roku 2025. W związku z rezerwacją przez większość rodziców sal na uroczystość I Komunii św. w roku 2025,  termin pozostaje bez zmian, a więc – 15 czerwca.
  6. Informujemy, że rozpoczęły się zapisy do pierwszej klasy Niższego Seminarium – Liceum Humanistycznego w Częstochowie na rok szkolny 2023/2024. Szkoła jest czteroletnim liceum dla młodzieży męskiej, której ważnym zadaniem jest promocja powołań kapłańskich. Główne atuty szkoły to: krzewienie wartości humanistycznych, formacja religijna i wychowanie patriotyczne. Szkoła prowadzi internat. Po zakończeniu 4-letniej formacji i nauki odbywa się egzamin maturalny przebiegający zgodnie z ustalonymi procedurami Centralnej Komisji Egzaminacyjnej na dany rok szkolny. Więcej informacji na stronie internetowej szkoły: nsd.niedziela, w mediach społecznościowych lub w sekretariacie szkoły: Częstochowa, ul. Piotrkowska 17,  tel. 34 324 11 09. E-mail: nsd@niedziela.pl
  7. Burmistrz Kłobucka zaprasza seniorów na inaugurację Ogólnopolskiej Karty Seniora w Gminie Kłobuck, która odbędzie się 15 maja 2023 r. o godz. 17.00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Kłobucku. Podczas inauguracji seniorzy będą mogli złożyć wniosek w sprawie Wydania Karty Seniora, która dla mieszkańców Gminy Kłobuck będzie wydana nieodpłatnie.
  8. W sobotę 20 maja o godz. 14.00 odbędą się w naszym kościele Wojewódzkie Obchody Dnia Strażaka.
  9. Drogim Solenizantom, a w szczególności Panu Andrzejowi Sękiewiczowi – sekretarzowi PRD z okazji patronalnego święta, oraz Jubilatom składamy życzenia Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej oraz dobrego zdrowia.