1. Dziś w naszej parafii Uroczystość I Komunii Świętej. Zapraszamy do uczestnictwa w Białym Tygodniu. Dzieci każdego dnia (oprócz czwartku) przychodzą na nabożeństwo czerwcowe na godz. 17.30 a po nim uczestniczą w Mszy świętej. W czwartek dzieci przychodzą na Mszę św. o godz. 10.30 a po niej uczestniczą w procesji Bożego Ciała. Zapraszamy dziewczynki do sypania kwiatów oraz chłopców do asysty.
  2. W czwartek Uroczystość Bożego Ciała. Msze św. o godz. 7.30, 9.00, 10.30 i 18.00. Po Mszy św. o godz.10.30 wyruszy procesja do czterech ołtarzy, które ustawione będą w tych samych miejscach co w ubiegłe lata. Zapraszamy: Asystę, Poczty Sztandarowe, Chór, Orkiestrę, Druhów Strażaków z OSP w Kłobucku. Proszę także o wyznaczenie przedstawicieli Kół Różańcowych – sześciu osób – do niesienia różańca. Zapraszamy parafian i gości. Na tę uroczystość oraz całą oktawę zapraszamy dziewczynki do sypania kwiatów. Po procesji nie będzie Mszy św. Po Mszy św. wieczornej około godz. 19.00 zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencji Duchowej Odnowy Kłobucka.
  3. Jutro po mszy św. wieczornej około godz. 19.00 zapraszamy na Krąg Biblijny na salce katechetycznej.
  4. W przyszłą niedzielę będzie obecny w naszej parafii O. Włodzimierz Tochmański – karmelita. Będzie to okazja by podziękować za dar zaistnienia rok temu Rodziny Szkaplerznej poprzez przyjęcie Szkaplerza. O. Włodzimierz skieruje do nas Boże Słowo. Będzie także możliwość nabycia książek o tematyce Szkaplerza oraz przyjęcia Szkaplerza. Natomiast o godz. 16.00 na salce katechetycznej odbędzie się spotkanie dla osób, które chcą jeszcze bardziej pogłębić życie w duchu karmelitańskim.
  5. Spotkanie w ramach katechez przed bierzmowaniem dla klas VI odbędzie się w sobotę 10 czerwca o godz. 9.30 w kościele.
  6. Zachęcamy do lektury Tygodnika Niedziela w którym przeczytamy obszerny artykuł o zakończonym konkursie plastycznym W kłobuckim kościele jest skarbów wiele. Do przyszłej niedzieli możemy podziwiać w kościele wizerunki Matki Bożej w wykonaniu uczestników konkursu. W sprzedaży jest także kwartalnik, nowe pismo Magazyn. Niedziela w cenie 15 zł.
  7. Drogim Solenizantom oraz Jubilatom składamy życzenia Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej oraz dobrego zdrowia.