1. Dziś w naszej parafii gościmy O. Włodzimierza Tochmańskiego – karmelitę. Jest to okazja, by podziękować za dar zaistnienia rok temu Rodziny Szkaplerznej poprzez przyjęcie Szkaplerza. O godz. 16.00 na salce katechetycznej odbędzie się spotkanie dla osób, które chcą jeszcze bardziej pogłębić życie w duchu karmelitańskim.
  2. Trwamy w oktawie Uroczystości Bożego Ciała. Po Mszach św. wieczornych odprawiamy procesje wokół kościoła. Natomiast w czwartek po Mszy św. wieczornej procesja po Rynku św. Jana Pawła II. Na zakończenie procesji w kościele zaśpiewamy dziękczynne Te Deum, poświęcimy wianki z ziół i kwiatów oraz udzielimy błogosławieństwa dzieciom. Zapraszamy Asystę, Poczty Sztandarowe, Druhów Strażaków z OSP w Kłobucku, dziewczynki do sypania kwiatów oraz parafian. Dziękuję za przekazanie do kościoła kwiatów z ołtarzy Bożego Ciała.
  3. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa – możemy spożywać pokarmy mięsne. W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca Maryi.
  4. Spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej odbędzie 21 czerwca 2023 (środa) o godz. 19.00 na plebanii.
  5. Zachęcamy do lektury Tygodnika Niedziela. W sprzedaży jest także kwartalnik, nowe pismo Niedziela w cenie 15 zł.
  6. Dziękuję rodzicom dzieci pierwszokomunijych za przekazanie ofiary 5000 zł jako dar dla kościoła.
  7. Wyjazd dzieci w poniedziałek do Leśniowa o godz. 9.00.
  8. Drogim Solenizantom oraz Jubilatom składamy życzenia Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej oraz dobrego zdrowia.