1. W dniach 5 i 6 lipca odbędzie się na Jasnej Górze 58 Ogólnopolska Pielgrzymka Apostolstwa Chorych. Zachęcamy do udział a program wywieszony jest w gablocie w kruchcie kościoła.
  2. W piątek odwiedziny chorych i starszych wiekiem od godz. 9.00. Rano i wieczorem na 20 minut przed Mszą św. okazja do spowiedzi pierwszopiątkowej.
  3. W okresie wakacji ze względu na urlopy księży może się zdarzyć, że okazja do spowiedzi będzie tylko na 20 minut przed Mszą św. poranną i wieczorną.
  4. Mamy jeszcze kilka wolnych miejsc na 25 Ogólnopolskie Spotkanie Rodziny Szkaplerznej, które odbędzie się w Sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej w Czernej k. Krzeszowic w dniu 22 lipca. Chętni na wyjazd proszeni są o zgłaszanie swojego udziału do zakrystii lub do Pana Andrzeja Karaudy. Program umieszczony jest w gablocie.
  5. Parafia nasza organizuje pielgrzymkę do Sanktuariów w Pieninach. Szczegółowy program jest zamieszczony w gablotach. Koszt uczestnictwa w pielgrzymce wynosi 720 zł oraz 25 euro. Zapisy i wpłaty przyjmuje Stefan Sitkiewicz. Zaliczka wynosi 320 zł. Euro wpłacać należy przy ostatniej wpłacie. Zgodnie z tradycją naszych pielgrzymek, kolejność zapisu oraz wpłaty zaliczki decyduje o kolejności zajmowania miejsc w autokarze.
  6. Od piątku rozpoczynamy Nowennę przed Świętem Matki Bożej Szkaplerznej. Odmawiamy ją po Mszy św. porannej.
  7. Podczas wakacji Msze św. w dni powszednie o godz. 7.00 i 18.00
  8. Bóg zapłać uczestnikom nabożeństw czerwcowych za wspólną modlitwę.
  9. W godzinach pracy kancelarii przyjmujemy intencje Mszy św. na przyszły rok.
  10. Zachęcamy do lektury Tygodnika Niedziela. W sprzedaży jest także kwartalnik, nowe pismo Niedziela w cenie 15 zł. Jest także do nabycia w cenie 7 zł nowy numer Nowin Parafialnych. Przeczytamy w nim m.in. wspomnienia o naszych pielgrzymkach do Grecji i Szlakiem Piastowskim i o ważniejszych wydarzeniach  w parafii.
  11. Drogim Solenizantom oraz Jubilatom składamy życzenia Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej oraz dobrego zdrowia a korzystającym z wakacji i urlopów dobrego i bezpiecznego wypoczynku.