1. Z okazji zbliżającego się wspomnienia Św. Krzysztofa, dziś po każdej Mszy św. święcimy pojazdy. Poświęcenie będzie także w sam dzień patrona kierowców, 25 lipca – wtorek, po Mszy św. wieczornej. Pojazdy do poświęcenia ustawiamy w Rynku Św. Jana Pawła II oraz na placu przy plebanii. Ofiary składane przy tej okazji przeznaczone są na misje.
  2. W środę wspominamy rodziców Najświętszej Maryi Panny: Świętych Joachima i Annę. Jest to dzień wdzięczności rodzicom, dziadkom i emerytom.
  3. Parafia nasza organizuje pielgrzymkę do Sanktuariów w Pieninach. Szczegółowy program jest zamieszczony w gablotach. Zapisy i wpłaty przyjmuje Stefan Sitkiewicz.
  4. W okresie wakacji ze względu na urlopy księży może się zdarzyć, że okazja do spowiedzi będzie tylko na 20 minut przed Mszą św. poranną i wieczorną.
  5. Informacje dotyczące naszych pielgrzymek na Jasną Górę: piesza odbędzie się w sobotę 19 sierpnia, natomiast rowerowa także w sobotę 26 sierpnia. Zapisy niebawem.,
  6. Zachęcamy do lektury Tygodnika Niedziela. Jest także do nabycia w cenie 7 zł nowy numer Nowin Parafialnych. Przeczytamy w nim m.in. wspomnienia o naszych  pielgrzymkach do Grecji i Szlakiem Piastowskim i o ważniejszych wydarzeniach  w parafii.
  7. Drogim Solenizantom oraz Jubilatom składamy życzenia Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej oraz dobrego zdrowia a korzystającym z wakacji i urlopów dobrego i bezpiecznego wypoczynku.