1. Zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach różańcowych, które odprawiamy każdego dnia o godz. 17.15
 2. W poniedziałek po mszy św. wieczornej na salce katechetycznej odbędzie się spotkanie formacyjne Rodziny Szkaplerznej, na które zapraszamy. Natomiast w czwartek, także po Mszy św. wieczornej w kościele zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencji Duchowej odnowy Kłobucka.
 3. Spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej odbędzie się w przyszły poniedziałek – 23 października po Mszy św. wieczornej na plebanii.
 4. Jutro przypada 45. rocznica wyboru kard. Wojtyły Metropolity Krakowskiego na stolicę Piotrową.
 5. Z okazji obchodzonego dziś Dnia Papieskiego jest przeprowadzona zbiórka do puszek na stypendia dla uzdolnionej młodzieży. Natomiast w przyszłą niedzielę ofiarą do puszek jak co roku będziemy wspierać materialnie Niższe Seminarium Duchowne w Częstochowie.
 6. Organizujemy I Kłobuckie Warsztaty Muzyki Liturgicznej – w naszym sanktuarium, w dniach od 1 do 3 grudnia. To kolejne wydarzenie na szlaku przygotowań do srebrnego jubileuszu koronacji obrazu Matki Bożej Kłobuckiej. Na warsztaty zapraszamy wszystkich, którzy lubią modlić się śpiewem, a więc członków chóru, scholi, orkiestry. Zapraszamy też wszystkich, którzy chcieliby spróbować swoich sił w śpiewie chórowym. Informacje i zapisy na stronie naszej parafii: marcin@klobuck.net. Warsztaty poprowadzi krakowski kompozytor i dyrygent – Hubert Kowalski.
 7. W zakrystii jest dostępny wyjątkowy kalendarz Maryjny na rok 2024 autorstwa Wojowników Maryi.
 8. W związku ze zbliżającą się Uroczystością Wszystkich Świętych prosimy o nieodkładanie na ostatnią chwilę sprzątania grobów naszych bliskich. Zadbajmy też o groby w sąsiedztwie, szczególnie o te, którymi się nikt nie opiekuje.
 9. W zakrystii i kancelarii przyjmujemy na tzw. wypominki – modlitewną pamięć o naszych bliskich zmarłych. Kartki do wypisania imion i nazwisk są wyłożone na ławeczkach przy wyjściu z kościoła.
 10. Zachęcamy do nabycia 65 numeru Nowin Parafialnych. Przeczytamy w nim o wydarzeniach, który odbywały się w naszej parafii w ostatnim czasie oraz o tym co przed nami. Jest do nabycia nowy numer Tygodnika Niedziela oraz kwartalnika
 11. Przed wejściem do zakrystii są do odebrania materiały katechetyczne dla dzieci komunijnych.
 12. Wszystkim Solenizantom oraz Jubilatom składamy życzenia Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej oraz dobrego zdrowia.