1. Zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach różańcowych, które odprawiamy każdego dnia o godz. 17.15.
 2. Spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej odbędzie się jutro po Mszy św. wieczornej na plebanii.
 3. Z okazji Dnia Papieskiego zebrano do puszek na stypendia dla uzdolnionej młodzieży kwotę 2850 zł 20 gr. Dziękuję nauczycielom i uczniom ze Szkoły Podstawowej nr 1 za pomoc w przeprowadzeniu zbiórki.
 4. Natomiast dzisiaj ofiarą do puszek jak co roku wspieramy materialnie Niższe Seminarium Duchowne w Częstochowie.
 5. Dzisiaj także odbywa się tzw. liczenie wiernych w celach statystycznych.
 6. Organizujemy I Kłobuckie Warsztaty Muzyki Liturgicznej – w naszym sanktuarium, w dniach od 1 do 3 grudnia. To kolejne wydarzenie na szlaku przygotowań do srebrnego jubileuszu koronacji obrazu Matki Bożej Kłobuckiej. Na warsztaty zapraszamy wszystkich, którzy lubią modlić się śpiewem, a więc członków chóru, scholi, orkiestry. Zapraszamy też wszystkich, którzy chcieliby spróbować swoich sił w śpiewie chórowym. Informacje i zapisy na stronie naszej parafii: marcin@net. Warsztaty poprowadzi krakowski kompozytor i dyrygent – Hubert Kowalski.
 7. W zakrystii jest dostępny wyjątkowy kalendarz Maryjny na rok 2024 autorstwa Wojowników Maryi.
 8. W związku ze zbliżającą się Uroczystością Wszystkich Świętych prosimy o nieodkładanie na ostatnią chwilę sprzątania grobów naszych bliskich. Zadbajmy też o groby w sąsiedztwie, szczególnie o te, którymi się nikt nie opiekuje. Msze św. w Uroczystość Wszystkich Świętych w kościele o godz. 7.30, 9.00 i 18.00. Pamiętajmy, iż tego dnia mamy obowiązek uczestniczenia w mszy św. Procesja po cmentarzu wraz z wypominkami rozpocznie się o godz. 11.30 a po niej Msza św.
 9. W zakrystii i kancelarii przyjmujemy na tzw. wypominki – modlitewną pamięć o naszych bliskich zmarłych. Kartki do wypisania imion i nazwisk są wyłożone na ławeczkach przy wyjściu z kościoła.
 10. Zachęcamy do nabycia 65 numeru Nowin Parafialnych. Przeczytamy w nim o wydarzeniach, który odbywały się w naszej parafii w ostatnim czasie oraz o tym co przed nami. Jest do nabycia nowy numer Tygodnika Niedziela oraz kwartalnika
 11. Przed wejściem do zakrystii są do odebrania materiały katechetyczne dla dzieci komunijnych.
 12. Wszystkim Solenizantom oraz Jubilatom składamy życzenia Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej oraz dobrego zdrowia.