1. We wtorek o godz. 17.15 ostatnie nabożeństwo październikowe. Niech Matka Boża Kłobucka wynagrodzi wszystkim, którzy brali w nich udział. Dziękuję dzieciom oraz wspólnotom modlitewnym za prowadzenie modlitwy
  2. W środę Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. w kościele o godz. 7.30, 9.00 i 18.00. O godz. 11.30 przy bramie głównej rozpocznie się procesja z wypominkami jednorazowymi a po niej Msza św. Od godz. 9.00 do 11.30 w kaplicy cmentarnej będziemy przyjmować na wypominki. Przez całą oktawę Uroczystości Wszystkich Świętych (od 1 do 8 listopada) zapraszamy na modlitwę różańcową o godz. 17.00 z wypominkami oktawalnymi, a po niej Msza święta. W kancelarii i zakrystii przyjmujemy na wypominki za zmarłych.
  3. W Uroczystość Wszystkich Świętych jak co roku w ramach materialnej pomocy ofiarą do puszek wspieramy Niższe Seminarium Duchowne w Częstochowie. Bardzo dziękuję ministrantom z naszej parafii za pomoc w przeprowadzeniu tej zbiórki.
  4. We wtorek Wspominamy Wszystkich Wiernych Zmarłych – Dzień Zaduszny. Od 1 do 8 listopada możemy zyskać odpust zupełny, który ofiarujemy za dusze w czyśćcu cierpiące. W tym celu należy pobożnie nawiedzić kościół, odmówić w nim Modlitwę Pańska i Wyznanie Wiary zachowując inne zwykłe warunki: spowiedź sakramentalna, Komunia święta oraz modlitwa wg intencji Ojca Świętego.
  5. W tym tygodniu wypadają: pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W piątek odwiedziny chorych i starszych wiekiem od godz. 9.00 do 12.00 W sobotę po Mszy św. o godz. 7.00 nabożeństwo pierwszej soboty miesiąca.
  6. Organizujemy I Kłobuckie Warsztaty Muzyki Liturgicznej – w naszym sanktuarium, w dniach od 1 do 3 grudnia. To kolejne wydarzenie na szlaku przygotowań do srebrnego jubileuszu koronacji obrazu Matki Bożej Kłobuckiej. Na warsztaty zapraszamy wszystkich, którzy lubią modlić się śpiewem, a więc członków chóru, scholi, orkiestry. Zapraszamy też wszystkich, którzy chcieliby spróbować swoich sił w śpiewie chórowym. Informacje i zapisy na stronie naszej parafii: marcin@net. Warsztaty poprowadzi krakowski kompozytor i dyrygent – Hubert Kowalski.
  7. W zakrystii jest dostępny wyjątkowy kalendarz Maryjny na rok 2024 autorstwa Wojowników Maryi.
  8. Zachęcamy do nabycia 65 numeru Nowin Parafialnych. Przeczytamy w nim o wydarzeniach, który odbywały się w naszej parafii w ostatnim czasie oraz o tym co przed nami. Jest do nabycia nowy numer Tygodnika Niedziela oraz kwartalnika
  9. Przed wejściem do zakrystii są do odebrania materiały katechetyczne dla dzieci komunijnych.
  10. Wszystkim Solenizantom oraz Jubilatom składamy życzenia Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej oraz dobrego zdrowia.