1. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej spotkanie Kręgu Biblijnego na salce katechetycznej.
  2. Katechezy przed bierzmowaniem dla klas VI we wtorek 07.11. o godz. 16.00, dla klas VII w środę 08.11. o godz. 16.00. Katechezy odbywają się w kościele.
  3. Przez całą oktawę Uroczystości Wszystkich Świętych do 8 listopada zapraszamy na modlitwę różańcową o godz. 17.00 z wypominkami oktawalnymi a po niej Msza święta.
  4. Burmistrz Kłobucka wraz z proboszczem parafii św. Marcina w Kłobucka zapraszają na uroczystości związane z Narodowym Świętem Niepodległości oraz odpustem ku czci św. Marcina – patrona parafii. Program uroczystości: 10 listopada o godz. 11.11 wspólne wykonanie Mazurka Dąbrowskiego oraz Polonez ulicami miasta. O godz. 17.00 złożenie wiązanek pod płytą Józefa Piłsudskiego oraz przed pomnikiem Matki Polki a o godz. 17.30 przed pomnikiem Władysława Sebyły. O godz. 18.00 koncert – sala widowiskowa MOK Kłobuck. 11 listopada w kościele św. Marcina o godz. 12.00 Msza św. odpustowa oraz w intencji ojczyzny – zapraszamy Władze Powiatu i Gminy Kłobuck, wszystkich parafian i gości, dyrekcje, nauczycieli, dzieci i młodzież wraz ze sztandarami, wspólnoty i grupy modlitewne, strażaków, weteranów, kombatantów, orkiestrę, schole, chór, ministrantów oraz asystę. Porządek Mszy św. jak w każdą niedzielę.   O godz. 15.00 Bieg Niepodległości. Zakończenie Narodowego Święta Niepodległości 12 listopada o godz. 19.00 – Niepodległa na bis – sala widowiskowa MOK w Kłobucku. Na ten czas udekorujmy domy flagami narodowymi.
  5. W przyszłą niedzielę w naszej parafii będziemy przeżywać Dobę Eucharystyczną. Adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy będzie trwać cały dzień w niedzielę i w nocy z niedzieli na poniedziałek do godziny 6.30. Zapraszamy do modlitwy szczególnie w godzinach nocnych.
  6. Organizujemy I Kłobuckie Warsztaty Muzyki Liturgicznej – w naszym sanktuarium, w dniach od 1 do 3 grudnia. To kolejne wydarzenie na szlaku przygotowań do srebrnego jubileuszu koronacji obrazu Matki Bożej Kłobuckiej. Na warsztaty zapraszamy wszystkich, którzy lubią modlić się śpiewem, a więc członków chóru, scholi, orkiestry. Zapraszamy też wszystkich, którzy chcieliby spróbować swoich sił w śpiewie chórowym. Informacje i zapisy na stronie naszej parafii: marcin@net.
  7. Przypominamy iż w przyszłym roku na początku lipca organizujemy z naszej parafii pielgrzymkę samolotową do Hiszpanii i Portugalii. Szczegóły na plakatach, zapisy do końca listopada.
  8. Zachęcamy do nabycia 65. numeru Nowin Parafialnych. Przeczytamy w nim o wydarzeniach, który odbywały się w naszej parafii w ostatnim czasie oraz o tym, co przed nami. Jest do nabycia nowy numer Tygodnika Niedziela oraz kwartalnika
  9. Wszystkim Solenizantom oraz Jubilatom składamy życzenia Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej oraz dobrego zdrowia.