1. Dziś obchodzimy Światowy Dzień Ubogich. W przyszłą niedzielę Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata.
 2. W środę wspominamy św. Cecylię – patronkę śpiewu i muzyki liturgicznej. Na Mszy św. o godz. 18.00 modlimy się w intencji Chóru Parafialnego, Orkiestry Parafialnej, Scholi oraz Pana Organisty. Przy tej okazji bardzo serdecznie dziękuję za zaangażowanie w muzykę i śpiew w naszej parafii.
 3. 20 października tj. w najbliższy poniedziałek będą obecne w naszym kościele relikwie św. Teresy od Dzieciątka Jezus. Wystawienie relikwii odbędzie się o godz. 17.30 przy ołtarzu Matki Bożej Kłobuckiej. Po Mszy św. wieczornej
  w obecności Najświętszego Sakramentu rozpocznie się czuwanie połączone
  z historią życia św. Teresy, modlitwą za jej wstawiennictwem oraz ucałowaniem relikwii. Czuwanie będzie trwać około godziny i odbędzie się ono w ramach comiesięcznych spotkań, a więc nie będzie już spotkania na salce katechetycznej. Zapraszamy wszystkich parafian a w szczególności osoby należące do Rodziny Szkaplerznej oraz te, które przyjęły szkaplerz karmelitański.
 4. Organizujemy I Kłobuckie Warsztaty Muzyki Liturgicznej – w naszym sanktuarium, w dniach od 1 do 3 grudnia. Informacje i zapisy na stronie naszej parafii: marcin@net.
 5. Serdecznie dziękuję za włączenie się podczas Doby Eucharystycznej
  w modlitewne czuwanie. Dziękuję za obecność wszystkich wspólnot istniejących przy naszej parafii oraz gorliwym parafianom.
 6. W minioną niedzielę zostały poświęcone opłatki wigilijne. Roznosi je tylko Pan Organista. Przyjmijmy go z życzliwością.
 7. Wszystkim Solenizantom oraz Jubilatom składamy życzenia Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej oraz dobrego zdrowia.