1. W adwentowym czasie zapraszamy na roraty: dla dorosłych o godz. 6.30 a dla dzieci o godz. 18.00.
 2. Spotkanie Kręgu Biblijnego odbędzie się w poniedziałek po Mszy św. wieczornej na salce katechetycznej.
 3. W najbliższy piątek w godzinach dopołudniowych odwiedzimy z posługą sakramentalną osoby chore i starsze wiekiem. Zgłoszenia w zakrystii i kancelarii do czwartku. W piątek Mszą św. o godz. 18.00 rozpoczynamy adwentowe rekolekcje. W sobotę Msze św. o godz. 7.00, 9.00 i 18.00. Okazja do spowiedzi św. w sobotę od godz. 6.45 do 7.30, od 8.30 do 9.15 i po południu od godz. 17.30 do 18.30. Z przyczyn od nas niezależnych nastąpiła zmiana rekolekcjonisty. Rekolekcje poprowadzi O. Bogdan – Pallotyn z Doliny Miłosierdzia w Częstochowie.
 4. Wraz z zaprzyjaźnionymi parafiami organizujemy ferie dla dzieci i młodzieży z naszej parafii w Karpaczu w dniach od 29 stycznia do 3 lutego 2024. Szczegóły na plakatach oraz u księdza Pawła.
 5. Osoby, które zapisały się na przyszłoroczną pielgrzymkę do Fatimy proszone są o dostarczenie do ks. proboszcz podpisanej umowy oraz o wpłacanie pierwszej zaliczki. Mamy jeszcze wolne miejsca. Termin zgłoszeń przesuwamy do 15 stycznia.
 6. Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 2 im. Adama Mickiewicza w Kłobucku zaprasza na przedstawienie Świtezianka w wykonaniu uczniów tej szkoły. Odbędzie się ono w piątek o godz.17.00 w MOK w ramach Dni Mickiewiczowskich.
 7. Ogłoszenie Ochotniczej Straży Pożarnej w Kłobucku. Dzisiaj oraz jutro po mszach św. są rozdawane gratisowo kalendarze strażackie OSP w Kłobucku. Śladem lat poprzednich przy tej okazji, odbywa się zbiórka do puszek, a zebrane środki zostaną przeznaczone na działalność jednostki, zakup sprzętu i wyposażenia. Mamy nadzieję, że w tym roku również nasze kalendarze będą się cieszyły dużym zainteresowaniem. Liczymy na zrozumienie, bo to dla naszego wspólnego dobra.
 8. Przed wejściem do zakrystii są do odebrania materiały katechetyczne dla dzieci.
 9. Można nabyć kalendarz na rok 2024 z pracami nagrodzonymi w konkursie plastycznym z racji XXII Dni Długoszowskich pt. „Kłobuckie kapliczki oczami młodych Artystów”.
 10. Są do nabycia świece Caritas w cenie 20 i 10 zł.
 11. Pan organista roznosi poświęcone opłatki. Przyjmijmy go z życzliwością.
 12. Zachęcamy do nabycia Tygodnika Niedziela w którym przeczytamy o Warsztatach Muzyki Liturgicznej, które odbywały się w naszej parafii. Jest także do nabycia nowy numer Nowin Parafialnych, w którym przeczytamy o wydarzeniach, które odbyły się w naszej parafii w ostatnim czasie oraz o tym co przed nami. Zamieszczamy także program adwentowych rekolekcji.
 13. Wszystkim Solenizantom oraz Jubilatom składamy życzenia Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej oraz dobrego zdrowia.