1. W adwentowym czasie zapraszamy na roraty: dla dorosłych o godz. 6.30 a dla dzieci o godz. 18.00.
 2. Spotkanie Rodziny Szkaplerznej odbędzie się w poniedziałek po Mszy św. wieczornej na salce katechetycznej.
 3. W czwartek po Mszy św. wieczornej zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencji Duchowej Odnowy naszej parafii oraz miasta Kłobucka.
 4. W przyszłą niedzielę – w wigilię Bożego Narodzenia nie będzie Mszy św. o godz. 18.00
 5. Od 27 grudnia planujemy rozpoczęcie wizyty duszpasterskiej zwaną kolędą. Szczegółowe informacje umieszczone są w gablocie oraz na stronie internetowej naszej parafii. Porządek kolędy może ulec zmianie.
 6. Wraz z zaprzyjaźnionymi parafiami organizujemy ferie dla dzieci i młodzieży z naszej parafii w Karpaczu w dniach od 29 stycznia do 3 lutego 2024. Szczegóły na plakatach oraz u księdza Pawła. Zapisy do 24 grudnia.
 7. Osoby, które zapisały się na przyszłoroczną pielgrzymkę do Fatimy proszone są o dostarczenie do ks. Proboszcza podpisanej umowy oraz o wpłacanie pierwszej zaliczki. Mamy jeszcze wolne miejsca. Termin zgłoszeń przesuwamy do 15 stycznia.
 8. Przed wejściem do zakrystii są do odebrania materiały katechetyczne dla dzieci.
 9. Można nabyć kalendarz na rok 2024 z pracami nagrodzonymi w konkursie plastycznym z racji XXII Dni Długoszowskich pt. „Kłobuckie kapliczki oczami młodych Artystów”.
 10. Są do nabycia świece Caritas w cenie 20 i 10 zł.
 11. Zachęcamy do nabycia Tygodnika Niedziela oraz kwartalnika Magazyn. Jest także do nabycia nowy numer Nowin Parafialnych, w którym przeczytamy o wydarzeniach, które odbyły się w naszej parafii w ostatnim czasie oraz o tym co przed nami.
 12. Wszystkim Solenizantom oraz Jubilatom składamy życzenia Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej oraz dobrego zdrowia.